K, 8.02.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

VIDEO: Kõige karmim rühmatrenn?

Ränkraske trenn on uskumatult kasulik - veendu ise.
VIDEO: Kõige karmim rühmatrenn?
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Treener Marius Unt
Treener Marius Unt Foto: Sparta

Võib-olla tunned end trennisaalis päris ässana? Saad kõigega hakkama, küllap oled hirmus heas vormis? Kahju sinu rõõmu rikkuda, kuid see ei pruugi olla tõsi – tõenäoliselt oled vaid enda jaoks liiga kerges tunnis.

Mis oleks, kui viskaks endale kinda ja roniks kuulu järgi kõige raskemasse rühmatrenni, mida siinkandis pakutakse? Arter just seda tegi ning sai tuttavaks «Erki Noole» ja «Erika Salumäega».

«Higi, veri ja pisarad,» teatab Marius Unt mulle rahulolust särava näoga. See on kõige lühem kokkuvõte Sparta spordiklubis toimuvast Intervall Ventti rühmatunnist. «Nagu vana nõukogudeaegne spordikoolitreening, karm ja kasulik. Mitte mingit sanatooriumit – iga trenn nihutame oma piire. Kui juba teha, siis kahesajaga!»

Kõlab nagu … väga äge trenn. Mõnus elevusesurin on sees. Esimesel korral pole ilmselt lootustki kõigega hakkama saada, kuid see mind ei sega. Otsustan kohe, et alla ei anna! Kui jõud otsa saab, sõidan tahtejõu pealt. Ning kui see ka otsas, siis küllap aitab huumor. Igal juhul olen väga sõjakalt meelestatud. Mitte teiste trennikaaslaste suhtes, aga iseenda ja oma laiskusega kavatsen küll vägeva lahingu maha pidada.

Märksõnad
Tagasi üles