N, 19.05.2022

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Sul õnnestub nii mõnigi soovitud muudatus ellu viia, kui võtad õppust mineviku kogemustest ja oskad väärtustada inimesi, kes sulle tuge pakuvad.

SÕNN Oled aktiivne, tunned rõõmu tegutsemisest ning ka teiste tegevuse organiseerimisest. Nii mõnigi asi võib õnnestuda suurema vaevata.

KAKSIKUD Mingil hetkel võib sul lihtsalt vedada – keegi pakub ehk uskumatult soodsat tehingut või siis tulusat tööotsa. Ole julge ja haara võimalustest kinni!

VÄHK Tegevusväli laieneb, oled leidlik avastama huvitavaid võimalusi. Tahad ennast arendada, võtad end kokku ja pingutad parema homse nimel.

LÕVI Rõõm ja lust on tähtsam kui tõsine töötegemine. Naudi elu ja inimestega suhtlemist, ent ära samas ka oma kohustusi unusta.

NEITSI Kipud olema hajameelne, võid unustada mõne kohustuse või kohtumise. Kindlasti tasuks oma asjadel silm peal hoida, võid muidu midagi olulist ära kaotada.

KAALUD Tööd ei tasu nüüd peljata – ole tubli ja kohusetundlik, tegutse ja näita üles aktiivsust. On loota, et ülemusedki märkavad sinu saavutusi.

SKORPION Tööl võivad taas esile kerkida küsimused, millega sul tuli juba mõni aeg tagasi tegeleda. See tundub sulle väsitav, tahaksid mingeid uusi arenguid.

AMBUR Märkad enda ümber eeskätt seda, mis on hästi. Praegu polegi vaja midagi suurt ette võtta, tuleb jälgida, et kohustused täidetud saaksid.

KALJUKITS Jõudu on palju, õnnestub selline tegevus, kus tuleb mängida täispangale, kõik oma energiavarud korraga mängu panna.

VEEVALAJA Soodne aeg neile, kelle elukutse on loominguline. Inspiratsiooni jätkub ja loovust on küllaga, igasugune kunstiga seotud tegevus õnnestub hästi.

KALAD Sul on raske tegeleda asjadega, mis sulle rõõmu ei paku. Kui sinu tegevus on nauditav, süvened tõsiselt ja teed seda ülima pühendumusega.

Salvesta lood hiljem lugemiseks!
Minu lood
Eesti uudised
Tallinn
Majandus
Maailm
Arvamus
Kultuur
Sport
Tartu Postimees
Tagasi üles