K, 25.05.2022

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Ajuti tundub, et koorem on liiga raske. Saad rasketest hetkedest üle, kui tegutsed süsteemselt, rahulikult, mitte ei ürita eesmärke tormijooksuga saavutada.

SÕNN Mõttetult rahmeldavad kaaslased ajavad sind närvi. Meelerahu taastub, kui võtad ette retke sügisesse loodusesse või hellitad end lõõgastavate veeprotseduuridega.

KAKSIKUD Märkad aina uusi ja järjest põnevamaid võimalusi, millest tahaksid kinni haarata. Kõike ei jõua, sest raske on valida, mida võtta, mida jätta.

VÄHK Pead silmas pidama, et jäme ots on selle käes, kes valdab kõige olulisemat infot ja suudab seetõttu mängu mitu käiku ette näha.

LÕVI Sul on suurepäraseid võimalusi oma rahalise olukorra parandamiseks, kuid siiski – üleöö ratsa rikkaks saada pole küll mingit lootust.

NEITSI On väga tähtis, et suudaksid aru saada, keda tasub usaldada. Esmapilgul sümpaatseina näivaid vastassoo esindajaid ära küll oma plaanidesse pühenda.

KAALUD Sul on küllalt jõuvarusid, et saavutada kõrgeidki eesmärke, aga edasi pead liikuma tasapisi, eelnevalt iga sammu hoolega kaaludes.

SKORPION Valitseb sisemine tasakaal. Sul on olemas kõik, mis võimaldab olla edukas ja õnnelik: mõistus, jõud ja head kaaslased.

AMBUR Püüa midagi asjalikku teha, mitte ülepeakaela peomöllu sukelduda. Kindlasti tuleb alkoholiga piiri pidada, selle mõju all muutud ülemäära jutukaks ja tormakaks.

KALJUKITS Ajad oma rida eriti põikpäiselt. Kui mõni tark kaaslane pöörab sulle selja, oled millegagi tõsiselt mööda pannud.

VEEVALAJA Nüüd võid tagasivaatavalt aru saada, et oled enda õlgadele võtnud üle jõu käiva ülesande ning see, mis toimub, ei allu enam suurt sinu kontrollile.

KALAD Võimalikud on ootamatud pöörded, ka ei pruugi sa oma võimeid ja võimalusi ise just kõige adekvaatsemalt hinnata. Hoia ustavate kaaslaste ligi.

Salvesta lood hiljem lugemiseks!
Minu lood
Eesti uudised
Majandus
Maailm
Arvamus
Kultuur
Sport
Reis
Tartu Postimees
Tagasi üles