Kalev/Cramo on juba täiesti meeskonna moodi

Isaiah Briscoe jättis juba debüütmängus enesekindla mängija mulje, kes suutis osavate petetega kiirelt nii endale kui kaaslastele tee korvile vabaks teha. FOTO: Tairo Lutter

Eesti meistermeeskond Kalev/Cramo avas VTB Ühisliiga kuuendas mänguvoorus võiduarve, kui alistas kodus kindlalt 83:73 kasahhide esindusklubi Astana.

Tellijale Tellijale

«Suutsime tänavu Ühisliigas esmakordselt neli veerandit ilma ärakukkumisteta mängida,» rõõmustas Kalevi peatreener Alar Varrak pärast mängu. «Ka kolmes eelnevas mängus olime teinud tegelikult soliidse partii, aga lasime vastastel 10:0 või 15:2 spurdi sisse. Täna (eile – toim) seda enam ei juhtunud.» Astana vastu on Kalevi saldo üsna omalaadne: kaheksa esimest omavahelist kohtumist kaotati, kolm viimast on aga võidetud.

Kalevi spordihalli oli tulnud umbes tuhatkond pealtvaatajat, sellega tehti tänavustele varasematele kodumängudele selgelt silmad ette. Põhjuseid, miks tee saali leidsid rohkemad inimesed kui tavaliselt, oli kaks. Esiteks, isadepäeva puhul lasti kõik koos mängule tulnud isad ja pojad saali tasuta, ning teiseks, Kalevi eest debüteeris 21-aastane ameeriklane Isaiah Briscoe. Ja publikul ei tulnud pettuda. Kalev mängis ladusat korvpalli kogu 40 minuti jooksul ning punkte tuli proportsionaalselt nii ees- kui tagaliinilt.

11.11.2017 14.11.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto