Sisukord
Korvpall
Tänane leht
15.11.2017
Eesti Kõrgete riigiteenijate palk hakkab rohkem sõltuma majanduse käekäigust (2) Kibuvitsa palvela restaureeritakse 1930ndate vaimus Pere unustas väikelapse kogemata Viljandi poe parklasse Riigikogu toetas hooldekodu elanikke diskrimineeriva sätte kõrvaldamist Keskerakond nimetas neli linnaosavanemat kaheksast Nestor peab salvestiste prokuratuurile andmata jätmist valeks (1) USA süstib Eesti relvastusse miljoneid (18) Majandus POSTIMEHE INTERVJUU: Keskerakonna kontori ostja imetleb Eesti äriajamise lihtsust Eurotsooni majandus liigub kuldaja suunas Välismaa Soome kiriku persona non grata Leke valgustab WikiLeaksi rolli Abhaasia elab Venemaa raha ja hirmu varjus Arvamus Mart Raudsaar: tšempionite (m)aine Aivar Pau: prostituudi laul (8) Juhtkiri: ameeriklaste peegelvastus Kremlile (11) Artur Talvik: haldusreform on läbi, kas tõesti? (3) Hannes Luts: tasuta bussikaos? (4) Postimees 1995. aastal: SIA erikomisjon kuulas Herman Simmi Kultuur Napp lennujulgus Rakvere Teatris Kärgfestival liidab lühi- ja animafilmid Sport Raamat taastas Kanepi mänguisu Kelly Sildaru: vahepeal on ka pisaraid tulnud Kontaveidi teenistus napilt Kanepi omast suurem Andres Sõbra korvpallikommentaar: Briscoest, Kangurist ja x-faktoriga Veidemanist Creţu ja Rikbergi elu Venemaal: staarid usaldavad, distsipliin on paigas Buffon nägi tragöödias siiski positiivset Tallinn Kibuvitsa palvela restaureeritakse 1930ndate vaimus Tartu Vastuolu: säilitamisele määratud vana nakkushaigla majadest jäävad vaid detailid (3) Põltsamaa tervislik juust ajas Hiina poliitikud elevile Ainetundideta koolis täidab pika päeva õppimine Väikese küla rahvale tuleb maheturg igal neljapäeval koju kätte PÖFF toob uue avastamist ja viib vaatajad ajas tagasi Reigo Tamm: ma pole sildu Tartuga põletanud Meelelahutus Koomiks Sudoku

Andres Sõbra korvpallikommentaar: Briscoest, Kangurist ja x-faktoriga Veidemanist

2 min lugemist
Kristjan Kangur FOTO: Õhtuleht

Vaatan just arvutist teisel pool ookeani müttava Rauno Nurgeri viimase mängu videokokkuvõtet. Mulle meenub temaga seoses alati Sloveenias toimunud U20 EM-turniir, kus mina olin Eesti koondise treener. Toona oli ta veel mängumehena üsna puine, küll aga blokeeris oma pikkade kätega mõnuga vastaste viskeid. Ja pärast blokki tõstis käed pea kohale ja näitas: näe, panin katuse peale!

Tellijale Tellijale

Raunol on pika mehe kohta hea vise, kuigi see liigutus on tal nii omapärane – nagu ragulkaga laseks sealt kukla tagant linnu lendu. Aga Rauno on USAs röögatult edasi arenenud. Nii andekas ja osav nagu sama pikk Martin Müürsepp ta muidugi pole, aga koondisele on nii tema kui ka Maik-Kalev Kotsar tulevikus vajalikud mehed. Mina läheksin korvpalliliidu tegelaste asemel esimese asjana USAsse ja teeksin kõik endast oleneva, et vähemalt suviti oleksid need mehed alati koondises.

Viimase nädala kõige mõnusam vaatepilt oli muidugi Kalevi mäng Astanaga ja uue mehe Isaiah Briscoe debüüt. No on sünge vana, pole midagi öelda! Sellepärast Kalev suutiski esimest korda suuri mõõnu vältida, et Briscoe mängis. Nii lihtne see ongi: Kalev ei tule temata toime. Saab olema huvitav jälgida, kui palju Alar Varrak teda nüüd kasutama hakkab. Mina laseksin tal muidugi igas mängus 36 minutit möllata, sest nagu nägime, teeb ta ka teisi enda kõrval paremaks. Aga ega kunagi ei tea, mis juhtuda võib. Briscoe ja Cedric Simmons võivad salaja enne järgmist mängu näiteks McDonald’sisse kohvi jooma minna ning kokku leppida, et nad hakkavad nüüd kahekesi mängu tegema. Teevad veel sellised numbrid, et üks mängib varsti 30 000-eurose kuupalga eest Himkis ja teine sama raha eest CSKAs.

14.11.2017 16.11.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto