Sisukord
Autosport
Tänane leht
16.11.2017
Eesti Tasuta bussisõit võtab jabura ulatuse (40) Miilitsast sai vastuluuraja (1) Majandus Soome mobiilitarkus on nüüd hiinlaste käsutuses IRLi mehed asusid aktsiisipoliitikat lammutama (16) Välismaa USA ja Venemaa vahel algas meediasõda (5) Ahistamissüüdistuste tulv USAs PERSOON. Mugabe teekond vabadusvõitlejast diktaatoriks Arvamus Karmo Tüür: lahterdamise materdamine (3) Ahto Lobjakas: Eesti poliitik – ahne ja arg (4) Vahur Kersna: sellel lool ei ole pealkirja. Sest (13) Edasi 1982. aastal: jäädav mälestus Marti Aavik: vahetage see valitsus välja (43) Peeter Koppel: vääriti mõistetud muinasjutt Skandinaavia eduloost (16) Kultuur Akordionist Tuulikki Bartosik ühendab pärimusmuusika ja pealinna Ingomar Vihmar: lavastus on nagu taim Väike Eesti jõudis maailmakaardile (1) Sport Robert Täht peab langetama tähtsa otsuse Põhjamaade jalgpalli seninägematu võim Margus Kiiver: Austraalia ralli tähendab fännidele unetuid öid Saarlased mõtlevad suurelt Reis Maailmarändurist Eesti noormees on 3,5 aastaga kõndinud 18 000 kilomeetrit (3) Tartu Ehtsaks peetud Martin Lutheri kiri osutus koopiaks Haridusministeerium ujub vastuvoolu ja viib ametikohti Tartust Tallinna (1) Eestisse laienev spordiklubide kett alustab Tartust Volikokku kandideerinu peab kohtu ees aru andma Andres Puskar: bussihange kui ülikoolilinna häbiplekk Nooruse puutetundlik kunst Sügisene lehekoristus jätab parkidesse sügavad jäljed (2) Tähtvere puhkepark plaanib uut teenindusmaja Galerii: õpilased tutvusid karjääriretkel kodukoha ettevõtetega Maire Breede ja ta vapper teekond Mis kinni ei jää, saab kinni liimitud Meelelahutus Koomiks Sudoku

Margus Kiiver: Austraalia ralli tähendab fännidele unetuid öid

3 min lugemist
Ott Tänak ja Martin Järveoja FOTO: @World/M-Sport

11 kuud tagasi Monte Carlos alanud hooaeg lõpeb Austraalias, kus sõidetakse tänavune kolmas väljaspool Euroopat toimuv MM-ralli. Kõlab küll kulunud fraasina, aga autoralli MM-sarja tänavune hooaeg on olnud üle igasuguste ootuste hea. Uued autod, pilootide tiimivahetused ja päris uus meeskond – see kõik andis märku, et kaardid võidakse segamini lüüa. Löödigi, ja veel kuidas!

Tellijale Tellijale

Kõige nimetatu tulemusel pakuti spordisõpradele 12 põnevat nädalavahetust ning autoralli MM-sari sai uue hingamise. Olen veendunud, et ka hooaja viimane, Austraalia ralli ei tule teistsugune. Maailmameistritiitlitega seotud pinged on maas ja sõitjad saavad nautida kihutamist Austraalia fantastilistel kruusateedel.

Kõik tänavused suured küsimused peale ühe – kus ja kas sõidavad 2018. aastal viiekordsed maailmameistrid Sebastien Ogier ja Julien Ingrassia – on saanud vastuse. Nii tunnevad kõik enne viimast etappi end üsna vabalt ning ralli eel on paljud sõitjad ja meeskonnad Euroopast Austraaliasse varem kohale lennanud. See annab võimaluse sisustada nende vaba aega igasuguste tegevustega, millega rallile reklaami tehakse.

15.11.2017 17.11.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto