Sisukord
Võrkpall
Tänane leht
16.11.2017
Eesti Tasuta bussisõit võtab jabura ulatuse (40) Miilitsast sai vastuluuraja (1) Majandus Soome mobiilitarkus on nüüd hiinlaste käsutuses IRLi mehed asusid aktsiisipoliitikat lammutama (16) Välismaa USA ja Venemaa vahel algas meediasõda (5) Ahistamissüüdistuste tulv USAs PERSOON. Mugabe teekond vabadusvõitlejast diktaatoriks Arvamus Karmo Tüür: lahterdamise materdamine (3) Ahto Lobjakas: Eesti poliitik – ahne ja arg (4) Vahur Kersna: sellel lool ei ole pealkirja. Sest (13) Edasi 1982. aastal: jäädav mälestus Marti Aavik: vahetage see valitsus välja (43) Peeter Koppel: vääriti mõistetud muinasjutt Skandinaavia eduloost (16) Kultuur Akordionist Tuulikki Bartosik ühendab pärimusmuusika ja pealinna Ingomar Vihmar: lavastus on nagu taim Väike Eesti jõudis maailmakaardile (1) Sport Robert Täht peab langetama tähtsa otsuse Põhjamaade jalgpalli seninägematu võim Margus Kiiver: Austraalia ralli tähendab fännidele unetuid öid Saarlased mõtlevad suurelt Reis Maailmarändurist Eesti noormees on 3,5 aastaga kõndinud 18 000 kilomeetrit (3) Tartu Ehtsaks peetud Martin Lutheri kiri osutus koopiaks Haridusministeerium ujub vastuvoolu ja viib ametikohti Tartust Tallinna (1) Eestisse laienev spordiklubide kett alustab Tartust Volikokku kandideerinu peab kohtu ees aru andma Andres Puskar: bussihange kui ülikoolilinna häbiplekk Nooruse puutetundlik kunst Sügisene lehekoristus jätab parkidesse sügavad jäljed (2) Tähtvere puhkepark plaanib uut teenindusmaja Galerii: õpilased tutvusid karjääriretkel kodukoha ettevõtetega Maire Breede ja ta vapper teekond Mis kinni ei jää, saab kinni liimitud Meelelahutus Koomiks Sudoku

Saarlased mõtlevad suurelt

3 min lugemist
Saarlased on sponsoritelt saanud esialgu rahalise kindluse kolmeks hooajaks, ent kodumängude publikuhuvi hinnates võib eeldada, et koostöö saab olema pikem. FOTO: TAIRO LUTTER/PM/SCANPIX BALTICS

Sellest, et võrkpallilembestel saarlastel võiks Balti liigas oma võrkpalliklubi olla, räägiti aastaid. Tasemel mängijaid on Saaremaalt sirgunud rohkesti, neist tuntumad praegu ehk Keith Pupart, Timo Tammemaa, Karli Allik, Denis Losnikov, Kevin Saar, Siim Ennemuist, Siim Põlluäär ja Hindrek Pulk.

Tellijale Tellijale

Tõsisemaks läks jutt Saaremaa Võrkpalliklubi sünnist mõni aasta tagasi. «Korraldasime kevaditi linnade karikat, millega soovisime näidata potentsiaalsetele sponsoritele, et suudame võrkpalliasja siin ajada. Kõik muu peale rahastuse oli Saaremaal võrkpallimeeskonna loomiseks ju juba ammu olemas,» sõnab vastloodud klubi tegevjuht Hannes Sepp.

32-aastane Sepp tegeleb nii klubi juhi kui mänedžerina, ent ka näiteks mängude teadustajana. «Eks see ole entusiasm ja armastus võrkpalli vastu, mis mind muude tegemiste juurest kodusaarele tagasi tõi,» ütleb kunagine Eesti noortekoondise nurgaründaja, kelle täiskasvanukarjäär piirdus ühe hooajaga Viljandis. Sepp toonitab, et tal on ka mitmeid olulisi abilisi, kelleta mängude läbiviimine oleks võimatu.

15.11.2017 17.11.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto