Sisukord
Maailm
Postimees
17.11.2017
Eesti Säästuikoon valimispäeva eelõhtul (12) Simsoni bussiplaanil napib tuge (1) Suri vanim eestlane Arved Tamm Duši all poisse pesnud karatetreener sai töötamise keelu Presidendivalimise uus kord annaks ohjad valimiskogule Jälle kolmekordne looduse ime Majandus Tallinna Sadama börsileminek teeb ajalugu (1) Teet Soormi värskeim intervjuu: Eesti töölisi ei saa orjarahvaks jätta (7) Välismaa Välismaa lühiuudised: 16.11.2017 FOTO: Politsei lisajõude majutanud laev lahkus Barcelona sadamast Põlissoomlaste toetus kahaneb Vaidlused ELi eelarve üle hoiavad Brüsselit ärkvel «Meil pole aega sõdadeks!» (35) Arvamus Henrik Roonemaa: ära osta, kui ei taha (3) Olaf Suuder: aidake eelarve täis juua! (24) Aarne Mäe: hädatapp Rakvere tapamajas (13) Juhtkiri: Keskerakond alandab oma partnereid (8) Postimees 1993. aastal: KGB kadunud dokumente pole valitsuse kätte jõudnud (1) Priit Pikamäe: kui kohtuotsus ei meeldi, ei sobi mistahes selgitus (3) Kultuur Flandria filmid tegelevad enamasti luuseritega (1) Sport 2018. aasta jalgpalli MMil ei näe ainsatki surmagruppi Arbeiterist saab Tallinna Kalevi peatreener Saaremaa võitis kodus põnevusetenduse Kommentaar: Team Haanja piinlik jonn (18) Tartu Vallad kaovad, vallajuhtide palgad kerkivad (2) Kunagine kirikaed peitis varauusaegset ühishauda Karupuuri kõrval oleva mõisaaida saatus takerdus haldusreformi Jüri Kõre: ei ole aega mesinädalateks! Sirje Toomla: paneks kingad kappi tagasi Kiri: lehti saab koristada ka säästlikult Satelliitsaatjaga noorte sookurgede ränne pakub tänavu taas põnevust Rongiliiklusega täidetud sajand Härra Selgroog hullutab oma trikkidega maailma Veemotoklubi ehitab tõsiselt kiiret paati Meelelahutus Koomiks Sudoku

«Meil pole aega sõdadeks!»

4 min lugemist
Jelena Šifrina firma BioFoodLab toodab ja müüb tervislikke batoone. Need on saadaval ka Eesti poodides. FOTO: Jaanus Piirsalu

Moskvalanna Jelena Šifrina on 34-aastane endine edukas modell, kes investeeris moelavadel teenitud raha heasse äriharidusse. Paari aastaga lõi ta Venemaal eduka firma, mis müüb tervislikke batoone, mida võib saada Eesti kauplustestki.

Tellijale Tellijale

Ta on üks Venemaa uue põlvkonna ettevõtjatest, kes ehitavad oma äri üles lääne põhimõtete järgi ning sõnades kinnitavad toetust demokraatlikele väärtustel. Seejuures toetavad nad aga veendunult president Vladimir Putinit, kes peagi teatab ametlikult oma kandideerimisest juba neljandat korda Kremli peremeheks.

«Ma tahaks, et ta jääks võimule, sest ta on tugev ja karismaatiline liider,» räägib Jelena Šifrina Postimehele oma avaras kontoris, mis asub endises tekstiilivabrikus otse Moskva Valge Maja, Venemaa peaministri tööruumide taga. «Mind väga rõõmustab, et meil on selline president. Ma olen tema üle uhke.»

16.11.2017 18.11.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto