Sisukord
Eesti
Postimees
17.11.2017
Eesti Säästuikoon valimispäeva eelõhtul (12) Simsoni bussiplaanil napib tuge (1) Suri vanim eestlane Arved Tamm Duši all poisse pesnud karatetreener sai töötamise keelu Presidendivalimise uus kord annaks ohjad valimiskogule Jälle kolmekordne looduse ime Majandus Tallinna Sadama börsileminek teeb ajalugu (1) Teet Soormi värskeim intervjuu: Eesti töölisi ei saa orjarahvaks jätta (7) Välismaa Välismaa lühiuudised: 16.11.2017 FOTO: Politsei lisajõude majutanud laev lahkus Barcelona sadamast Põlissoomlaste toetus kahaneb Vaidlused ELi eelarve üle hoiavad Brüsselit ärkvel «Meil pole aega sõdadeks!» (35) Arvamus Henrik Roonemaa: ära osta, kui ei taha (3) Olaf Suuder: aidake eelarve täis juua! (24) Aarne Mäe: hädatapp Rakvere tapamajas (13) Juhtkiri: Keskerakond alandab oma partnereid (8) Postimees 1993. aastal: KGB kadunud dokumente pole valitsuse kätte jõudnud (1) Priit Pikamäe: kui kohtuotsus ei meeldi, ei sobi mistahes selgitus (3) Kultuur Flandria filmid tegelevad enamasti luuseritega (1) Sport 2018. aasta jalgpalli MMil ei näe ainsatki surmagruppi Arbeiterist saab Tallinna Kalevi peatreener Saaremaa võitis kodus põnevusetenduse Kommentaar: Team Haanja piinlik jonn (18) Tartu Vallad kaovad, vallajuhtide palgad kerkivad (2) Kunagine kirikaed peitis varauusaegset ühishauda Karupuuri kõrval oleva mõisaaida saatus takerdus haldusreformi Jüri Kõre: ei ole aega mesinädalateks! Sirje Toomla: paneks kingad kappi tagasi Kiri: lehti saab koristada ka säästlikult Satelliitsaatjaga noorte sookurgede ränne pakub tänavu taas põnevust Rongiliiklusega täidetud sajand Härra Selgroog hullutab oma trikkidega maailma Veemotoklubi ehitab tõsiselt kiiret paati Meelelahutus Koomiks Sudoku

Jälle kolmekordne looduse ime

4 min lugemist
Eelmisel nädalal sündinud kolm poissi Ricardo (vasakult), Michael ja Gabriel tõsteti eile esimest korda emaga kokku ühte intensiivravi perepalatisse. FOTO: Tairo Lutter

Möödunud nädalal esimest korda ja kohe kolmekordseks emaks saanud Helen läks eelmisel neljapäeval Ida-Tallinna keskhaiglasse (ITK) kontrolli. «Täna on laste sünnipäev!» teatas pärast läbivaatust naistearst ja ITK perinataalkeskuse juhataja Ferenc Szirko. Heleni kolmikud pidid sündima veel samal päeval, 9. novembril. Lapsed liigutasid küll aktiivselt, aga muret tekitasid vereringenäitajad.

Tellijale Tellijale

Szirko jooksis kolmandal korrusel asuvasse sünnitusosakonna operatsioonituppa ja teatas: «Nüüd läheb opiks.» Keisrilõige tuli teha 30. rasedusnädalal – üldjuhul kestab rasedus 40 nädalat.

«Ema oli nii stoiline – ei hakanud nutma ega midagi. Ta oli väga tubli,» kiitis Szirko. Helen tunnistab nüüd, et oli ikka šokis küll. «Ega ma ei näidanud seda välja. Minu ema plaanis selleks ajaks Eestisse sõita, kui poisid sünnivad, aga jäi hiljaks,» rääkis naine, kes oli haiglasse kontrolli sõitnud ihuüksi.

16.11.2017 18.11.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto