Sisukord
Eesti
Postimees

Horoskoop

1 min lugemist

JÄÄR Parem oleks, kui sa nüüd tulihingeliselt võitlusse ei tormaks, sest võid olla valel teel – midagi väga olulist paistab sulle justkui kõverpeeglist.

SÕNN Hästi õnnestuvad tööd, mida tuleb teha pühendunult ja aeglaselt ja mis viivad tulemuseni pika aja pärast. Kiiresti otsustada sa ei suuda.

KAKSIKUD Kuula tähelepanelikult, mida kaaslased räägivad, erista olulist ebaolulisest. Sinuni jõudev informatsioon osutub pikemas perspektiivis kasulikuks.

VÄHK Suhteprobleemid võivad sind tugevasti ärritada. Mingi küllaltki tühine seik tekitab ehk tõsist armukadedust. Hoidu kallimaga tüli norimast.

LÕVI Mõjud tugeva ja samas usaldusväärsena, kaaslased peavad sinust lugu. Oskad oma arvamusi ja ideid mõjuvalt esitada, tegutsema panna.

NEITSI Tööl tasub aktiivselt tegutseda. Aeg soodustab laiahaardelise, alles pika aja pärast tulu tooma hakkava projekti käima lükkamist.

KAALUD Oled küllalt külma närviga, võtad julgelt sõna ka autoriteetses seltskonnas või suure rahvahulga ees.

SKORPION Suudad oma jõu kokku võtta ja maksimaalselt pingutada. Nii raske füüsiline kui ka tõsist keskendumist nõudev vaimne töö edeneb hästi.

AMBUR Kui praegu midagi väga suurelt ette võtad, on oht oma võimalusi ebarealistlikult hinnata ja tõsiselt üle pingutada.

KALJUKITS On oht mõõdutunne kaotada, oma ideid liiga ägedalt läbi suruma hakata. Püüa hoiduda nii tülidest kaaslastega kui ka seadusega vastuollu sattumast.

VEEVALAJA Kui oled pikka aega millegi kallal pusinud, suudad nüüd surnud punktist üle saada. Ehk saad aru mõnestki asjast, mis hiljuti liiga keeruline tundus.

KALAD Liugled unistuste lainel. Fantaasia on ergas, loominguline töö edeneb vägagi hästi. Seevastu rahaasju ajades kipud vigu tegema.

Seotud lood
    20.11.2017 22.11.2017
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto