Sisukord
Kodu
Postimees
29.11.2017
Eesti Antov: tasuta transpordist võidavad üksnes vedajad Simsoni bussiplaan ei kannata statistikat (51) Laevakaitsjad vabanesid vanglast Nelikõed said lõpuks haiglast koju Majandus Antov: tasuta transpordist võidavad üksnes vedajad Bitcoinipalavik läheb üha suuremaks (2) Välismaa Kas Läti kiirtoiduketi töötajad saavad elamiskõlblikud palgad? (1) KOHALIK VAADE. Süüria põgenik eksis eikellegimaale Indiaaniveterane võõrustanud Trump käitus taas ootamatult (1) PERSOON: Briti kuningaperre lisandub feminist (1) Arvamus Mart Raudsaar: ärge avage ust võõrastele (2) Olev Remsu: maakera pöördub itta Mart Luik: omavahelistes vestlustes peab Aivar Riisalu Ühistupanka mõttetuks Aivar Riisalu: Tallinna osalus mingis Eesti pangas oleks mõistlik Ott Järvela: Venemaa olümpialt eemaldamine on enesehügieeni küsimus (5) Juhtkiri: bussijuht ei tööta tasuta (1) Postimees 1928. aastal: Inglise troonipärija ruttab Aafrikast koju Kultuur Teatrikiri New Yorgist: Broadway kui luksuskaup Sport Alar Varrak: noori pole mõtet kunstlikult edutada Ott Järvela: Venemaa olümpialt eemaldamine on enesehügieeni küsimus (5) Kas olümpiamedalid on piisav põhjus kellegi tapmiseks? Kodu Näidiskorteri hind sõltub kliendi ja müüja kokkulepetest Tartu Menukast kesklinna lasteaiast kaob paari aastaga viis rühma Õpilasi pesema saatnud pedagoog sattus lapsevanemate põlu alla (53) Endise ööklubi majas avab peagi uksed kohvik Näitusemaja ostu plaan on jõus, kuid linna kannatus katkemas Kümnetuhandes lehenumber ilmus kullasäras Pildid: linnapiiril sai nurgakivi aianduskeskus, mis tahab olla üks moodsamaid kogu Euroopas Ajaloolist lugemist erilisest Edasist Tartu parimaks naissportlasteks valitud Julia Beljajeva: oli imeline aasta Indrek Hirv: Juss oli väike peremees Kaspar Koort: taome need rehvid atradeks. Enne kui on hilja Naiste saalihokikoondis ajastas tippvormi MMiks Meelelahutus Koomiks Sudoku

Näidiskorteri hind sõltub kliendi ja müüja kokkulepetest

3 min lugemist
Kasekodu elurajooni näidiskorter. FOTO: KV.EE

Näidiskorteri mõiste tekitab kinnisvarahuviliste seas tihtipeale poleemikat. Paljud ostjad on veendumusel, et korteri suur külaliste arv võib tingida madalama müügihinna. Mõned aga spekuleerivad näidiskorteri eesmärgi ja lisakulutuste üle, mis võivad selle sisustusega kaasneda.

Tellijale Tellijale

Kui varem tutvustati koduostjale uut eluaset vaid eluruumi planeeringu ja fotode abil, siis nüüd pakutakse klientidele võimalust ka tegelikult kinnisvaraobjekti uudistada.

Näidiskorterid on loodud selleks, et lihtsustada inimeste ostuotsust. Nende eesmärk on luua hubasust, tekitada kodutunnet ning tuua esile eluruumide põhiomadused. «Paljud kliendid ei oska betoonpõrandat ja kipsseinu vaadates ette kujutada, milline hakkaks kodu välja nägema, ning tunnetada ruumide mõõtmeid, seega on näidiskorter ideaalne vahend,» ütles Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige Evelin Teas.

28.11.2017 30.11.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto