Reformierakonna armutus sisetülis on vastamisi Pevkur ja Michal

Teolt tabatud – Kristen Michal (kollases jopes), Siim Kallas ning endised reformierakondlased Martin Kukk (portfelliga) ja Annika Arras valitsussuhete lobifirmast Milton pidasid esmaspäeval sõjanõu erakonna tuleviku üle. FOTO: Postimees

Reformierakonnas mulksub suur tüli. Ühel pool on erakonna juhtkond eesotsas Hanno Pevkuriga, teisel erakonda enda võimusesse tagasi ihkav Kristen Michal. Märgid näitavad, et erakonna uueks juhiks tahetakse kombineerida Kaja Kallast.

Tellijale Tellijale

Reformierakonna senisest kolmest sümboolsest leerist – Pevkur, Michal ja Kallased – on saamas kaks. Et tõugata võimult esimees Pevkur, on hakanud jõude ühendama Michal ja Siim Kallas.

Sellele andis kinnitust esmaspäeva pärastlõunal toimunu. Sel ajal kui esimees Pevkur pidas Jürgen Ligi, Maris Lauri ja teiste erakonna võtmefiguuridega nõu, kuidas edasi, arutati sama teemat ühel teisel Rotermanni kvartalis toimunud kohtumisel. Tollel kohtumisel osalesid Michal, Siim Kallas ja PR-agentuuri Milton juhid Martin Kukk ja Annika Arras. Kukk on endine reformi peasekretär, Arras kampaaniajuht.

21.11.2017 23.11.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto