N, 19.05.2022

Moskva talent tuli uude koju. Eestisse

Priit Pullerits
Moskva talent tuli uude koju. Eestisse
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Moskvast pärit tunnustatud reklaamitegija Sergei Balabonin Tallinnas Baltika kvartalis Tanki agentuuri raamatukogus. Ta kinnitab, et pole Venemaa pealinnas näinud üheski reklaamifirmas nii suuri ja sisukaid erialase kirjanduse riiuleid.
Moskvast pärit tunnustatud reklaamitegija Sergei Balabonin Tallinnas Baltika kvartalis Tanki agentuuri raamatukogus. Ta kinnitab, et pole Venemaa pealinnas näinud üheski reklaamifirmas nii suuri ja sisukaid erialase kirjanduse riiuleid. Foto: Sander Ilvest

Venemaa pealinnas mitmes võimsas rahvusvahelises reklaamiagentuuris juhtivatel kohtadel töötanud ja konkurssidel pärjatud Sergei Balabonin võttis mullu oma naise ja lapsed ning saabus Tallinna. Talle oli siin juba varem meeldima hakanud. Nüüd kasvatab ta siin terve perega juuri alla.

Ajastus, täiesti juhuslikult, osutus ideaalseks. Lähenes aastavahetus. Vanalinna tänavad olid paksult lumised. Ükski auto ei sõitnud. Ja tallinlane, kes kahele moskvalasele nädalaks Rataskaevu tänava ja Lühikese jala nurgal korterit üüris, oli lahke ning sõbralik.

See kõik on nagu imeline muinasjutt, tundus Sergei Balaboninile.

Märksõnad
Salvesta lood hiljem lugemiseks!
Minu lood
Eesti uudised
Maailm
Arvamus
Kultuur
Sport
AK
Tarbija
Elustiil
Tagasi üles