N, 19.05.2022

VIDEO: Topeltlõug? Dogipõsed? Näovõimlemine pühib need minema

VIDEO: Topeltlõug? Dogipõsed? Näovõimlemine pühib need minema
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
facefitness.
Zogan-treener Cadrin Lokotar
facefitness. Zogan-treener Cadrin Lokotar Foto: Madis Sinivee

Kui tagumik pringi virsiku asemel võdisevaks pudruhunnikuks muutub, kappame kohe kükke tegema. Kui nägu loppi vajub, ei tule sama lahendus sugugi pähe. Aga võiks! Nägu pole kehast erinev, siingi on lihased, mis näokontuurid vormis hoiavad. Vaja vaid teada õigeid tehnikaid, mille abil neid trimmida. Niisiis, hüvasti, dogipõsed ja topeltlõug!

Tänapäeval pole mõtet saatusega leppida ja ohata: «No mis sa teed, aastate vastu ei saa…» Saab ikka küll! Mõni vajub loppi õige väledalt, teine kepsutab veel kõrges easki särava näoga ringi. Kiirelt sirutatakse käsi väliste abivahendite järele – hangitakse hirmkalleid kreeme ja silu-võlu-hooldusi. Mis sest, et seestpoolt algavad tehnikad on palju mõjusamad, lihtsamad ja soodsamad.

HC Studio Zogan-treener Cadrin Lokotar näitab kõik kaheksa näovõimlemisharjutust praktikas ette. Õiget kohta, liigutust ja tugevust polegi nii lihtne käppa saada!
HC Studio Zogan-treener Cadrin Lokotar näitab kõik kaheksa näovõimlemisharjutust praktikas ette. Õiget kohta, liigutust ja tugevust polegi nii lihtne käppa saada! Foto: Madis Sinivee
Märksõnad
Salvesta lood hiljem lugemiseks!
Minu lood
Eesti uudised
Maailm
Arvamus
Kultuur
Sport
AK
Tarbija
Elustiil
Tagasi üles