Sisukord
Tarbija
Postimees
18.02.2020
Lapsele võib kõige ohtlikum olla kodu (1) Eesti Paarisaja õpetaja keeleoskus alla nõutu Apteegiketid ootavad riigikogu järgmist käiku Saeveskit ähvardab materjalipuudus Majandus Yandex.Taxi tegutseb Eestis seadusvastaselt (1) Alaealine saab poest suitsu ja viina lihtsa vaevaga Välismaa Lätlased kutsuvad tüli tõttu boikoteerima Taani suhkrut ja Lego klotse (2) Torm Dennis uputas Suurbritanniat Turistitõkke püstitamine Rooma sümboli ümber ärritab ajaloolasi Arvamus Juhtkiri: igav ja turvaline Balti riik (1) Aimar Altosaar: hoiame oma au ja väärikust Krista Kodres: humanitaarteadused, kunstid ning teadmistepõhine Eesti Neeme Raud: Trump peab silmas raha ja kasu Sandra Haugas: haridus ja pered ei vaja koolikatseid Meie Eesti Erkki Koort: Kanuti aed ja uusarendus Helina Maasing: kuidas luua linnaplaneerimisega turvatunnet Kultuur Põhjus, miks ameeriklased Trumpi valivad (2) Sport Imelaps Hålandi suur unistus: Dortmundi kaudu Inglismaa meistriks Uus spordiseadus piirab sportlastele suurte stipendiumide maksmist Tervis Eestlane Aasias – kuidas trotsida koroonaviirust? Tartu Trammi Tartusse toomiseks kulub kümme aastat ja 400 miljonit eurot Mait Raava: kliinikum peab valima endale arstist juhi Eili Arula: Eesti Laulu on Tartusse väga vaja Tartumaa Kuldse Tammeoksa kandjate read täienevad Hotellipidajatel tuleb üha enam arvestada lastega peredega BMX-krossis tõid tartlased karikavõistlustelt mitu esikohta Veel neli kuud ning soomeugrilased peavad Eesti Rahva Muuseumis maailmakongressi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Vana mobiiltelefoniga võid aidata diabeedihaigeid lapsi

1 min lugemist
Nutitelefon, telefon, mobiiltelefon Nuppudega Nokia 3210 FOTO: Arvo Meeks/Valgamaalane

Täna algas kampaania, millega teeb Tele2 oma klientidele üleskutse tuua tagasi oma vana telefon ja annetada vana seadme eest saadud raha Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile diabeedihaigete laste toetamiseks.

Tele2 tegevjuht Argo Virkebau rääkis, et nad otsustasid teha üleskutse oma klientidele, et tuua tagasi oma vana telefon ja annetada vana seadme eest saadud raha Lastefondile. «Kui inimene otsustab annetada, siis Tele2 paneb omalt poolt sama palju raha juurde,» märkis ta.

Lisaks annetavad ka Tele2 töötajad oma jõulukinkide raha Lastefondile. «Tunneme, et see raha loob Lastefondi abivajajatele suuremat väärtust,» ütles Vikerbau. Ta tõi välja, et Tele2 on sama tagasisidet kuulnud ka oma koostööpartneritelt. «Paneme kokku jõulukampaaniast saadud annetused ning Tele2 töötajate ja koostööpartnerite jõulukingituste raha ning aitame diabeeti põdevatele väikelastele soetada insuliinipumpasid,» selgitas ta.

Lastefondi strateegiajuht Küllike Saar ütles, et Lastefondil on väga hea meel Tele2-ga toimiva tiheda koostöö üle. «Tele2 on täna ainus operaator, kes on tulnud kaasa meie lahendusega hakata püsiannetajaks telefonikõne kaudu,» nentis Saar. Lisaks tõi ta välja, et Tele2 aitab Lastefondi ka internetilahendusega uudsetes annetuskastides. «See on igati tänuväärne, et Tele2 lõi kaasa ka «Istume paigal» kampaanias,» lisas ta. «Seekordne projekt on taas hea näide ja jätk juba niigi suurepärasele koostööle,» tänas Saar koostööpartnereid.

Seotud lood
17.02.2020 18.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto