Sisukord
Tarbija
Tänane leht
22.10.2020
Estonia uurimiskomisjoni juht Andi Meister – intervjuu pärast 23 aastat vaikimist (37) Eesti Eesti server kisti USA valimisvõitlusse Koalitsioon püsib, aga kriis jätkub (76) Eesti lühiuudised Eesti koroonaravimi tootjad: usume, et meil on maailma parimad molekulid (8) Majandus Majanduse lühiuudised USA süüdistab Google’it monopoli kuritarvitamises Eesti puitmajakuningas kaotas poole kasumist Hollandlased panid raha Saaremaa tuuleparki Välismaa Välismaa lühiuudised USA luure kahtlustab Bidengate’is Venemaad (6) Venemaa loobub koostööst lennu MH17 allatulistamise uurimisel (3) Vaidlus uusehitiste stiili üle kisub Rootsis poliitiliseks (7) Arvamus Juhtkiri ⟩ Teadusime sünnib siin (4) Tõnis Oja: Eesti oleks pidanud laenu võtma juba aastaid tagasi (17) Marianne Paimre: kas digirakendused toovad kuldse vanaduse? Aleksander Laane: raske, kuid avameelne jutt eutanaasiast (9) Aadu Must: epideemiad muudavad maailma (1) Meelis Pärtel: kui metsa elurikkus oskaks rääkida (4) Ülle Rajasalu: loogem Tallinna asumifond JULGEOLEK ⟩ Holger Mölder: Hiina muutuvas maailmas – pole tähtis, mis värvi on kass, peaasi, et ta hiiri püüab (1) JULGEOLEK ⟩ Erkki Koort: kui palju olla laua taga ja kui palju menüüs? (1) Jüri Kuuskemaa: Roerichi pakt – ideaal reaalsuse kammitsais Kultuur ARVUSTUS ⟩ Film kunstnikust, kes mõjutas kõiki, kellega ta kokku puutus Pärast on kõik teisiti: lunastuse võimalikkusest Utoopias Sport Spordi lühiuudised Eesti tennise tagala: ühest küljest on klaas pooltäis, teisalt pooltühi Marko Kilbi eesmärgid on nii kõrged, et nende avaldamine sunniks paljusid peast kinni võtma Vormelistaar Bottas andis oma panuse rallimaailma hüvanguks Rallimeedia: väidetav võlg ja turvareeglite rikkumine tekitavad WRC-uustulnuka osas kahtlusi Kontaveit: võtsin kotist vale reketi ega pannud seda isegi tähele. See ütleb juba päris palju (3) Reis Gotland keset aja ärevaid vooge Reisi lühiuudised Maa Elu Masinatööstused otsivad kriisis uusi lahendusi Piimatootja: piima ületootmine on parajalt abstraktne mõiste Mis toimub maailma taimekasvatusvaldkonnas? Taimede "vereanalüüsiga" saab nii silo- kui viljataime sisse vaadata Välimuse järgi head õuna ära ei tunne Pealinnast maale kolinud pere hakkas Kaagjärve mõisa taastama Vana maja tasub talvekorda seada Äike välgutab talvelgi Vitamiin, mille puudus kujuneb aastatega Soovitusi sügisel kasvuhoones toimetamiseks Saaremaal keedetakse õllekateldes kadakasiirupit Tartu Koroona lõi kunstiäri õide Antti Roose: ilmahirmuks pole põhjust, kohanema peab Rahumäe kalmistu kõrval käib vaidlusi tekitanud lasteaia ehitus Politsei tabas võõra kontoga särtsurattaid laenanud noormehe Tartu lühiuudised Tantsijad pääsevad lõpuks lavale Mudilased ja vanad kolivad Annelinnas ühe katuse alla Valimisjaoskondi jääb tuleval sügisel vähemaks Potipõllumeeste read ja valdused kasvavad Tundlik ja siiras kord ja kaos Muusikalis kõlab üle-eelmise põlve tipplaule Meelelahutus Koomiks Sudoku

Vana mobiiltelefoniga võid aidata diabeedihaigeid lapsi

1 min lugemist
Nutitelefon, telefon, mobiiltelefon Nuppudega Nokia 3210 FOTO: Arvo Meeks/Valgamaalane

Täna algas kampaania, millega teeb Tele2 oma klientidele üleskutse tuua tagasi oma vana telefon ja annetada vana seadme eest saadud raha Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile diabeedihaigete laste toetamiseks.

Tele2 tegevjuht Argo Virkebau rääkis, et nad otsustasid teha üleskutse oma klientidele, et tuua tagasi oma vana telefon ja annetada vana seadme eest saadud raha Lastefondile. «Kui inimene otsustab annetada, siis Tele2 paneb omalt poolt sama palju raha juurde,» märkis ta.

Lisaks annetavad ka Tele2 töötajad oma jõulukinkide raha Lastefondile. «Tunneme, et see raha loob Lastefondi abivajajatele suuremat väärtust,» ütles Vikerbau. Ta tõi välja, et Tele2 on sama tagasisidet kuulnud ka oma koostööpartneritelt. «Paneme kokku jõulukampaaniast saadud annetused ning Tele2 töötajate ja koostööpartnerite jõulukingituste raha ning aitame diabeeti põdevatele väikelastele soetada insuliinipumpasid,» selgitas ta.

Lastefondi strateegiajuht Küllike Saar ütles, et Lastefondil on väga hea meel Tele2-ga toimiva tiheda koostöö üle. «Tele2 on täna ainus operaator, kes on tulnud kaasa meie lahendusega hakata püsiannetajaks telefonikõne kaudu,» nentis Saar. Lisaks tõi ta välja, et Tele2 aitab Lastefondi ka internetilahendusega uudsetes annetuskastides. «See on igati tänuväärne, et Tele2 lõi kaasa ka «Istume paigal» kampaanias,» lisas ta. «Seekordne projekt on taas hea näide ja jätk juba niigi suurepärasele koostööle,» tänas Saar koostööpartnereid.

Seotud lood
21.10.2020 22.10.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto