Sisukord
Välismaa
Tänane leht
30.11.2017
Eesti Senine ebavõrdsus sunnib mandaatide jaotuse korda muutma (4) Lihatööstuse eksjuhte kahtlustatakse rahaga sigatsemises Ministeeriumiametnik: pesemine on koolis kohustuslik Simsoni jätkamine paneb valitsuse kahvlisse (30) Majandus USA maksureform läheneb lõpusirgele Välismaa Britid soovivad kiiret lahendust KOHALIK VAADE. Hispaania võitleb kõrbestumisega Kas Brexiti kõnelustel tuli läbimurre? Iiri valitsuskriis summutati viimasel hetkel Arvamus Juhtkiri: et Tallinn ei oleks kogu Eesti (1) Sigrid Kõiv: kannatlikud inimesed Madis Milling: ahistamine, ahistamine ja veel kord ahistamine (1) Postimees 1994. aastal: norralased ütlesid Euroopa Liidule ei Henrik Roonemaa: suure sotsiaalmeedia kahvel (1) Jeremy Darroch: internet vajab reegleid (3) Maarja Vaino: mida teha mäluga? (9) Kultuur Üks Eesti linn saab taas kultuuripealinnaks «Tundmatu sõdur»: klassikaline nagu iga-aastane sõjaväeparaad (2) Käest libisev reaalsus Internetiteenused ajavad traditsioonilise meedia ärevile (1) Sport Võitis Valgevene, aga mitte Domratšova Imed ongi võimalikud! Reis Lennukipiloot Immanuel Pärdil käivad muusika ja lendamine käsikäes Tartu Haldusreformi kombitsad jõudsid priitahtlike päästjateni Menukad täiturud elavad üle ootuste hästi, edukamad rentijad teenivad kuus kopsakaid summasid Annelinnas ühe foori juures jalakäijad liduvad, teise juures autojuhid venivad (4) Raeplatsile kerkib valgusküla Videoreportaaž AHHAAst. Tartust saab järgnevateks kuudeks olümpialinn Soo- ja võimumängud ehk Sina ju mulle ei anna (1) Näituse tänava masuudireostuse eemaldamine neelab 60 000 eurot Õhus on Eestit! Juba 20 aastat Reno Laidre: Tartu paistab raekojast teisiti (1) Mart Kivastikult autogrammi tahtjad võtsid Ungaris sappa Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kas Brexiti kõnelustel tuli läbimurre?

2 min lugemist
Brexiti-vastane meeleavaldaja Suurbritannia parlamendi ees Londonis. FOTO: Kirsty Wigglesworth/AP/Scanpix

Ühe Iiri ELi ametniku sõnul on Suurbritannia väga lähedal Brüsseliga nn Brexiti arves kokkuleppimisele. Jutt, et see võib ulatuda 55 miljardi euroni, on aga vastukarva nii Brexiti pooldajatele kui ka Euroopa-meelsetele.

Tellijale Tellijale

Nii Daily Telegraphi kui ka Financial Timesi andmetel jõudsid Brüssel ja London eile kokkuleppele selles, kuidas hakatakse kokku lööma brittide nn lahutusarvet.

BBC teatel on lahkumisleppe hind 40–55 miljardit eurot. Financial Times kirjutas, et Suurbritannia nõustus katma ELi kulusid kuni 100 miljardi euro väärtuses, kuid mitme kümnendi peale ümber jagatuna muutuks summa kuni poole võrra väiksemaks. The Telegraphi hinnangul läheb lahutus brittidele maksma 45–55 miljardit eurot, Guardian aga tsiteeris allikat, kelle sõnul on see summa 55 miljardit.

29.11.2017 01.12.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto