Sisukord
F1
Postimees
30.11.2017
Eesti Senine ebavõrdsus sunnib mandaatide jaotuse korda muutma (4) Lihatööstuse eksjuhte kahtlustatakse rahaga sigatsemises Ministeeriumiametnik: pesemine on koolis kohustuslik Simsoni jätkamine paneb valitsuse kahvlisse (30) Majandus USA maksureform läheneb lõpusirgele Välismaa Britid soovivad kiiret lahendust KOHALIK VAADE. Hispaania võitleb kõrbestumisega Kas Brexiti kõnelustel tuli läbimurre? Iiri valitsuskriis summutati viimasel hetkel Arvamus Juhtkiri: et Tallinn ei oleks kogu Eesti (1) Sigrid Kõiv: kannatlikud inimesed Madis Milling: ahistamine, ahistamine ja veel kord ahistamine (1) Postimees 1994. aastal: norralased ütlesid Euroopa Liidule ei Henrik Roonemaa: suure sotsiaalmeedia kahvel (1) Jeremy Darroch: internet vajab reegleid (3) Maarja Vaino: mida teha mäluga? (9) Kultuur Üks Eesti linn saab taas kultuuripealinnaks «Tundmatu sõdur»: klassikaline nagu iga-aastane sõjaväeparaad (2) Käest libisev reaalsus Internetiteenused ajavad traditsioonilise meedia ärevile (1) Sport Võitis Valgevene, aga mitte Domratšova Imed ongi võimalikud! Reis Lennukipiloot Immanuel Pärdil käivad muusika ja lendamine käsikäes Tartu Haldusreformi kombitsad jõudsid priitahtlike päästjateni Menukad täiturud elavad üle ootuste hästi, edukamad rentijad teenivad kuus kopsakaid summasid Annelinnas ühe foori juures jalakäijad liduvad, teise juures autojuhid venivad (4) Raeplatsile kerkib valgusküla Videoreportaaž AHHAAst. Tartust saab järgnevateks kuudeks olümpialinn Soo- ja võimumängud ehk Sina ju mulle ei anna (1) Näituse tänava masuudireostuse eemaldamine neelab 60 000 eurot Õhus on Eestit! Juba 20 aastat Reno Laidre: Tartu paistab raekojast teisiti (1) Mart Kivastikult autogrammi tahtjad võtsid Ungaris sappa Meelelahutus Koomiks Sudoku

Imed ongi võimalikud!

4 min lugemist
On uskumatu, et Robert Kubica on pärast hirmsat ralliõnnetust jõudnud tagasi F1-sarja lävele. FOTO: Silvio Fasano/AP

Millal on arvud varem täit tõde edastanud?

Robert Kubica statistika F1-sarjas on 76 GP-starti, 12 poodiumikohta ja üks võit – seda nelja ja poole hooaja peale. Arvud ütlevad, et tegu on tubli vormelipiloodiga, aga ei enamat. Aga need näitajad ei suuda kirjeldada sportlast ümbritsevat müstilist aurat.

Tellijale Tellijale

Kubica saabus kuninglikku vormelisarja pauguga, tõustes oma kolmandal GP-l pjedestaalile. Järgnes juba füüsiline pauk, kui poolakas kihutas 2007. aastal Kanadas 300-kilomeetrise tunnikiirusega vastu seina, aga naasis juba kolme nädala pärast vormelirooli ja sai aasta hiljem sealsamas oma ainsa GP-võidu. Edasised aastad ei pruukinud olla edukad, aga pidevalt käis Kubicaga kaasas tunne, et ta on suure läbimurde lävel.

Järgnes aga tragöödia.

29.11.2017 01.12.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto