Sisukord
Eesti
Tänane leht
30.11.2017
Eesti Senine ebavõrdsus sunnib mandaatide jaotuse korda muutma (4) Lihatööstuse eksjuhte kahtlustatakse rahaga sigatsemises Ministeeriumiametnik: pesemine on koolis kohustuslik Simsoni jätkamine paneb valitsuse kahvlisse (30) Majandus USA maksureform läheneb lõpusirgele Välismaa Britid soovivad kiiret lahendust KOHALIK VAADE. Hispaania võitleb kõrbestumisega Kas Brexiti kõnelustel tuli läbimurre? Iiri valitsuskriis summutati viimasel hetkel Arvamus Juhtkiri: et Tallinn ei oleks kogu Eesti (1) Sigrid Kõiv: kannatlikud inimesed Madis Milling: ahistamine, ahistamine ja veel kord ahistamine (1) Postimees 1994. aastal: norralased ütlesid Euroopa Liidule ei Henrik Roonemaa: suure sotsiaalmeedia kahvel (1) Jeremy Darroch: internet vajab reegleid (3) Maarja Vaino: mida teha mäluga? (9) Kultuur Üks Eesti linn saab taas kultuuripealinnaks «Tundmatu sõdur»: klassikaline nagu iga-aastane sõjaväeparaad (2) Käest libisev reaalsus Internetiteenused ajavad traditsioonilise meedia ärevile (1) Sport Võitis Valgevene, aga mitte Domratšova Imed ongi võimalikud! Reis Lennukipiloot Immanuel Pärdil käivad muusika ja lendamine käsikäes Tartu Haldusreformi kombitsad jõudsid priitahtlike päästjateni Menukad täiturud elavad üle ootuste hästi, edukamad rentijad teenivad kuus kopsakaid summasid Annelinnas ühe foori juures jalakäijad liduvad, teise juures autojuhid venivad (4) Raeplatsile kerkib valgusküla Videoreportaaž AHHAAst. Tartust saab järgnevateks kuudeks olümpialinn Soo- ja võimumängud ehk Sina ju mulle ei anna (1) Näituse tänava masuudireostuse eemaldamine neelab 60 000 eurot Õhus on Eestit! Juba 20 aastat Reno Laidre: Tartu paistab raekojast teisiti (1) Mart Kivastikult autogrammi tahtjad võtsid Ungaris sappa Meelelahutus Koomiks Sudoku

Simsoni jätkamine paneb valitsuse kahvlisse

2 min lugemist
Jüri Ratas ja Kadri Simson FOTO: Liis Treimann / Postimees

Kõik on vait, kui küsida, kuidas nad näevad keskerakondlasest majandusministri Kadri Simsoni võimalusi jätkata oma ametis  pärast uudist, et tema elukaaslasele Teet Soormile on esitatud kahtlustus tõsises majanduskuriteos.

Tellijale Tellijale

Peaminister Jüri Ratas on parasjagu Elevandiluurannikul Euroopa Liidu ja Aafrika Liidu tippkohtumisel. Selmet Keskerakonna esimehe ja valitsusjuhina kommenteerida oma kauaaegse lähima võitluskaaslase Kadri Simsoni ministri ametis jätkamist, edastas valitsuse pressiteenistus Aafrikast hoopis uudise selle kohta, kuidas me peame investeerima noori paeluvatesse majandusharudesse.

Ratase Aafrika-visiidi ajal kodumaal peaministri kohuseid täitev sotsiaaldemokraatide liider Jevgeni Ossinovski hoidub samuti avalikest seisukohavõttudest. Nagu ka Isamaa ja Res Publica Liit (IRL) esimees Helir-Valdor Seeder, kes lubas eile päeval, et tutvub Simsoni elukaaslasega seotud uudisega ja kujundab oma seisukoha, kuid päeva lõppedes väitis, et pole uudist ikka veel lugenud.

29.11.2017 01.12.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto