Sisukord
Sport
Postimees
01.12.2017
Eesti Eesti sõjaväeluure ülem: mind üllatas Zapadi ajal Venemaa elektrooniline võimekus (10) Simson: Eestis ei nuhelda lähedaste patte pereliikmetele (32) Soorm ja Tuvi räägivad karistusaktsioonist Ülemarstile maksis koha onuheinolik kõnepruuk (12) Raekoja platsil süüdatakse advendiküünal Majandus Valitsuse majanduspoliitika tekitab hirmu (14) Soorm ja Tuvi räägivad karistusaktsioonist Turg ja konkurents pidurdavad erastamiskava (1) Välismaa Prantsuse kontingendi ülem: Eesti on nagu külm džungel (12) Prantsuse sõdurite arvates tuleb Eesti ilu välja rännakul (3) Rahulolematud sõjaroimarid Tartu vanglas KOHALIK VAADE. Rahvusvaheline kohus pole võluvits Hitler ja Castro Palestiinas (1) Arvamus Karmo Tüür: Hiina Suur Illusioon (4) Risto Berendson: peaminister Ratase poliitiline kultuuritus (23) Avo-Rein Tereping: ohtlikud plaanid riigisidega (16) Juhtkiri: ootused, mured ja hirm (1) Tarmo Pikner: valitsusvankri järgmine ratas logiseb (2) Taavet Hinrikus: Euroopal on vaja vähem, mitte rohkem piire (4) Postimees 1946. aastal: suri Johannes Vares Barbarus (8) Kultuur Kuidas seletada surnud kajakat (1) Kultuur saab raha juurde Näitleja Deborah Kara Unger: nägin #metoo tulekut ette Sport Walesi naiste jalgpalli üles ehitanud soomlane asub Eestis sama töö kallale Johanna Talihärm: liiga vara veel olümpiale mõelda Kas Toyota on M-Sportiga asjad klaarinud ja Tänak asub testima? Kuus Venemaa suusatajat said MK-sarjas stardikeelu Ideaalne kasvulava, mille väljund võiks olla n-ö Soome mudel Tallinn Raekoja platsil süüdatakse advendiküünal Tartu Rahvusülikool tähistab oma aastapäeva aktuse ja rongkäiguga Kuulutused, 1. detsember 2017 Teetööd käivad seni, kuni ilm lubab Ihaste selts võitleb kortermajade vastu Juhuse tahtel tegutseb veskis pruulikoda Galerii: uues keskuses saab arendada loovust ja niisama aega veeta Toidupank ootab vabatahtlikke jõulukuul poodidesse Kuhu tormad, Eesti laulupidu? Fotouudis: Tartu süütab pühapäeval jõulutuled, täna tehti proovi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kuus Venemaa suusatajat said MK-sarjas stardikeelu

1 min lugemist
Eelmisel nädalavahetusel Rukal sõidetud hooaja esimesel MK-etapil oli Maksim Võlegžanin veel stardis, aga Lillehammeris enam mitte. FOTO: LEHTIKUVA/REUTERS/Scanpix

Rahvusvaheline Suusaliit (FIS) määras kuuele novembri alguses Rahvusvahelise Olümpiakomitee (ROK) käest karistada saanud Venemaa suusatajale esialgse võistluskeelu.

Tellijale Tellijale

«FIS on sügavalt nördinud, et aset leidis laiaulatuslik ja süstemaatiline vandenõu, mille eesmärk oli vältida Venemaa sportlaste positiivseid dopinguproove Sotši olümpial. Kõike seda on ROK oma motiveeritud otsuses veenvalt tõestanud ja detailselt kirjeldanud,» teatas FIS eile.

FISi dopingupaneel alustab nüüd oma uurimist ja tavapärast protsessi, mille käigus saavad sõnaõiguse ka süüdistatavad sportlased, aga «eesmärgiga tagada aus konkurents MK-sarjas ja taliolümpiamängudele kvalifitseerumisel» on kõik kuus suusatajat eilsest alates võistluskeelu all.

30.11.2017 02.12.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto