Sisukord
Arvamus
Tänane leht
02.12.2017
Eesti Laevakaitsjad – India on kaugel Aabi sõnul pole Patarei tulevik veel otsustatud Kaevamisega lõhuti ainulaadne ühishaud Aivar Rehemaa – õunakaupmees-tippsuusataja Juunikuist teadet Austria ID-kaardi riski kohta oli võimatu seostada Eestiga (1) Katuserahast saavad osa nii kirikud, rokkarid kui kassid Eesti-Soome kultuurifondi stipendiumi sai projekt «Rännurahvas» Keskerakondlik kingitus seakasvataja Soormile (58) Kadri Simson – valitsuse väike printsess (17) Välismaa Soomlased ei mõista, et saamid pole soomlased (10) Tartu pani NATO proovile Arvamus Priit Pullerits: lühinägelikud mahitajad (4) Katja Novitskova – kunsti kuumim nimi Juhtkiri: sooblinahkne kasukas riigikogulaste õlgadelt (4) Aivar Rehemaa – õunakaupmees-tippsuusataja Laevakaitsjad – India on kaugel Lauri Vahtre: tõde ja konstruktsioon (143) Postimees 1991. aastal: suhkruauto sõitis posti puruks Peeter Langovitsi tagasivaade: Soome Instituut kirjanike majas Kadri Simson – valitsuse väike printsess (17) EKI keelekool: kohv ja viiner Kultuur Peeter Langovitsi tagasivaade: Soome Instituut kirjanike majas Katja Novitskova – kunsti kuumim nimi Mees, kes tegi Eesti filmid paremaks (1) Sport Saarepuu teisest MK-etapist: üks sprinter veerandfinaalis oleks õnnestumine Aivar Rehemaa – õunakaupmees-tippsuusataja Holter hoiab olümpiaunistust elus Venelaste ahastus: millal see kõik ometi lõpeb? Joosep Susi: kadunud spordiretoorikat otsimas Tallinn Aabi sõnul pole Patarei tulevik veel otsustatud AK Aja auk. Jimi Hendrix 75 ehk Jimi oli rokkstaar Andres Adamson: Soome ja Eesti ajaloost veidi teistsuguse vaatenurga alt (13) Jonathan Franzeni «Faust internetiajastul» Vikerkaar loeb. Kergluule kui kõrgluule Nooruslikult hoogne lennureis Meie kõikide exodus Lauri Vahtre: tõde ja konstruktsioon (143) Seppo Zetterberg: Soome sõda 1918 (5) Mees, kes tegi Eesti filmid paremaks (1) Arter Palju õnne, Soome! Vaata, millised on loodusfotograaf Remo Savisaare kaunimad kaadrid jäisest Eestist (1) Steps riisub endiselt koort Antwerpeni olümpiastaadion – tükike olümpiaajalugu ja rohkesti jalgpalli Mängurõõm telefonis Filmiarvustus: «Paddington 2» teeb silmanurga niiskeks ja südame soojaks Koolitüdrukud hüppavad Tehvandi tornist alla Teeme pühad mõnusaks VIDEO! Peokiirabi kaunitaridele Sõiduproov: Peugeot 308 ja 308 GTi. Kodanik ja viinamarjad Meelelahutus Koomiks Sudoku

Postimees 1991. aastal: suhkruauto sõitis posti puruks

1 min lugemist
Suhkur. FOTO: SCANPIX

Kirjutab lugeja H.M.:

«Mina, vana pensionärimoor käin oma kutsuga hommikust õhtuni suhkruluurel Kasekese ja Tähe poes ning 20. novembri hommikul kella poole üheksa paiku vaatan, mis see pika plekist kastiga veoauto trügib Lootuse tn. lasteaia ja põõsaste vahelist jalakäijate teed, mis asub Tähe tn. 15 maja taga. Auto korraks küll peatus, kuid küllap autojuht mõtles, et tema auto on tugevam kui lasteaia nurgapealne post, tõmbas ja oligi aiapostist järel vaid kivipraht.. Autojuht taris autost mingi kasti sülle ja viis majja. Kas mitte suhkrukast, mida ei saanud maja eest Tähe tänavalt viia? Aga kus tegijad, seal nägijad. Auto number oli 30-44.

Muide, mina pean oma «odavat» talongisuhkrut vist lõpmatuseni jahtima, sest suhkrut müüa jagub kõigest pooleks tunniks. Ole siis hiromant ja trehva peale, kas hommikul vara või õhtul hilja. Mismoodi saavad aga tööl käivad inimesed suhkru kätte? Korraks lasti suhkur vabamüüki, et ärikatel oleks alibi tulevikus turu peal oma rahakotti paisutada.»

2.12.1991

Seotud lood
01.12.2017 04.12.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto