Sisukord
Eesti
Tänane leht
04.12.2017
Eesti Mida teeksid laevakaitsjad kodumaale naastes (3) Väätsa valla kontol ei jagu raha arvete tasumiseks (9) Ettemaksu saanud sisustusfirma jättis kooli mööblita Spiooniromantika lõpeb vahistamise hetkel (7) Majandus Tulevikutöö ekspert rahustab: töökohad ei kao mitte kuhugi (1) Välismaa Flynni vale Trumpi ei kohuta KOHALIK VAADE. Võidujooks presidendipaleesse kui ootamatuste ahel Välismaa 04.12.2017 Arvamus Hardo Pajula: majandus ja muu (12) Martin Kutti: kübersõda – ohtlik reaalsus Juhtkiri: elab veel Beria, elab ikka veel Frank Appel: 2050. aastaks heitmevabaks? Mõeldav! (4) Postimees 1920. aastal: suurtööstuse aktsiaid koondatagu rohkemal arvul omale maale Kalev Stoicescu: kas Donbassi külmutatakse? (5) Kultuur Žürii: võidufilm jutustas lihtsa inimliku loo Grand prix' napsas film üksikust külamehest Mida ma vanemana valesti tegin? Kes on operaatorid Erik Põllumaa ja Ivar Taim? Sport Norra võitis kõik mis võimalik Manchesteri kaksikjuhtimine püsib Oliver Orav: südametunnistus ei lubanud võõrsile minna Imemees Klaebo püsib löömatuna Põlva Serviti löömatu kvaliteet Teadus Läbi aegade suurim leid muudab teadmisi lendavatest saurustest Tartu Kohtus süüdi jäänud Aivar Soobi umbusaldamine kukkus läbi (2) Ilves-Extra kaubamärk elab edasi Soome juubeli nädal pakub Tartus rohkelt avastamist Uus mobiilirakendus näitab kirjandusse mässitud linna Soome 100: Tartu – soome kirjanike linn Jüri Kõre: koalitsioonileping iseendaga (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Väätsa valla kontol ei jagu raha arvete tasumiseks

2 min lugemist
FOTO: shutterstock.com

Türi valla finantsjuhi Aime Roosioja sõnul haigutab endise Väätsa valla kontol selline tühjus, et kui kõik arved ära maksta, siis palgapäevaks enam raha pole. Endine Väätsa vallavanem soovitab krediiti võtta.

Tellijale Tellijale

Roosioja teavitas Türi vallavolikogu liikmeid olukorrast paari nädala tagusel istungil. Siis oli Väätsa valla kontol 42 000 eurot, kuid palgakulu on 55 000 eurot ja maksmata arveid 25 000 euro eest. Roosioja sõnul laekub raha ka juurde, kuid kindlasti mitte nii palju, et kõik kulud saaks kaetud.

«Olen oma volitusi ületanud ja hoian Väätsa vallavalitsuse arveid kinni,» tunnistas ta siis. Roosioja selgitas, et kui ta kõik laekuvad arved kohe ära maksaks, ei jätkuks aasta lõpus raha töötajatele palka maksta.

02.12.2017 05.12.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto