Sisukord
Eesti
Tänane leht
04.12.2017
Eesti Mida teeksid laevakaitsjad kodumaale naastes (3) Väätsa valla kontol ei jagu raha arvete tasumiseks (9) Ettemaksu saanud sisustusfirma jättis kooli mööblita Spiooniromantika lõpeb vahistamise hetkel (7) Majandus Tulevikutöö ekspert rahustab: töökohad ei kao mitte kuhugi (1) Välismaa Flynni vale Trumpi ei kohuta KOHALIK VAADE. Võidujooks presidendipaleesse kui ootamatuste ahel Välismaa 04.12.2017 Arvamus Hardo Pajula: majandus ja muu (12) Martin Kutti: kübersõda – ohtlik reaalsus Juhtkiri: elab veel Beria, elab ikka veel Frank Appel: 2050. aastaks heitmevabaks? Mõeldav! (4) Postimees 1920. aastal: suurtööstuse aktsiaid koondatagu rohkemal arvul omale maale Kalev Stoicescu: kas Donbassi külmutatakse? (5) Kultuur Žürii: võidufilm jutustas lihtsa inimliku loo Grand prix' napsas film üksikust külamehest Mida ma vanemana valesti tegin? Kes on operaatorid Erik Põllumaa ja Ivar Taim? Sport Norra võitis kõik mis võimalik Manchesteri kaksikjuhtimine püsib Oliver Orav: südametunnistus ei lubanud võõrsile minna Imemees Klaebo püsib löömatuna Põlva Serviti löömatu kvaliteet Teadus Läbi aegade suurim leid muudab teadmisi lendavatest saurustest Tartu Kohtus süüdi jäänud Aivar Soobi umbusaldamine kukkus läbi (2) Ilves-Extra kaubamärk elab edasi Soome juubeli nädal pakub Tartus rohkelt avastamist Uus mobiilirakendus näitab kirjandusse mässitud linna Soome 100: Tartu – soome kirjanike linn Jüri Kõre: koalitsioonileping iseendaga (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Mida teeksid laevakaitsjad kodumaale naastes

2 min lugemist
Laevakaitsjad Raigo Kustmann, Dmitri Pappel.FOTO: JAANUS LENSMENT/POSTIMEES FOTO: JAANUS LENSMENT/POSTIMEES/

Ligi nädal tagasi Indias õigeks mõistetud ja vanglast vabanenud Eesti laevakaitsjad ei hellita lootusi, et pääsevad kohe kodumaale, kuid on valmisolekus, kui see peaks lähiajal juhtuma.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Viimased neli aastat Indias on laevakaitsjatele õpetanud, et kodumaale naasmine on kindel alles siis, kui nad astuvad lennukile. Vanglast vabanemine tõi aga jälle tagasi optimismi, et lähiajal jõuab see päev kätte.

Küsimusele, mida teeksite, kui homme koju pääseksite, vastavad mehed kui ühest suust, et tahavad lähedastega aega veeta ja töökoha leida.

02.12.2017 05.12.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto