Sisukord
Käsipall
Tänane leht
04.12.2017
Eesti Mida teeksid laevakaitsjad kodumaale naastes (3) Väätsa valla kontol ei jagu raha arvete tasumiseks (9) Ettemaksu saanud sisustusfirma jättis kooli mööblita Spiooniromantika lõpeb vahistamise hetkel (7) Majandus Tulevikutöö ekspert rahustab: töökohad ei kao mitte kuhugi (1) Välismaa Flynni vale Trumpi ei kohuta KOHALIK VAADE. Võidujooks presidendipaleesse kui ootamatuste ahel Välismaa 04.12.2017 Arvamus Hardo Pajula: majandus ja muu (12) Martin Kutti: kübersõda – ohtlik reaalsus Juhtkiri: elab veel Beria, elab ikka veel Frank Appel: 2050. aastaks heitmevabaks? Mõeldav! (4) Postimees 1920. aastal: suurtööstuse aktsiaid koondatagu rohkemal arvul omale maale Kalev Stoicescu: kas Donbassi külmutatakse? (5) Kultuur Žürii: võidufilm jutustas lihtsa inimliku loo Grand prix' napsas film üksikust külamehest Mida ma vanemana valesti tegin? Kes on operaatorid Erik Põllumaa ja Ivar Taim? Sport Norra võitis kõik mis võimalik Manchesteri kaksikjuhtimine püsib Oliver Orav: südametunnistus ei lubanud võõrsile minna Imemees Klaebo püsib löömatuna Põlva Serviti löömatu kvaliteet Teadus Läbi aegade suurim leid muudab teadmisi lendavatest saurustest Tartu Kohtus süüdi jäänud Aivar Soobi umbusaldamine kukkus läbi (2) Ilves-Extra kaubamärk elab edasi Soome juubeli nädal pakub Tartus rohkelt avastamist Uus mobiilirakendus näitab kirjandusse mässitud linna Soome 100: Tartu – soome kirjanike linn Jüri Kõre: koalitsioonileping iseendaga (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Põlva Serviti löömatu kvaliteet

2 min lugemist
Põlva Servitile kodumaal hetkel vastast ei leidu - karikavõistluse finaalturniiril alistati kindlalt nii Kehra kui ka Viljandi. Viskel on Kristjan Muuga. FOTO: TAIRO LUTTER/PM/SCANPIX BALTICS

Eesti meistriliigas on Servitil täisedu, kusjuures kõik üheksa võitu on olnud vähemalt üheksaväravalised. Samas rütmis esineti ka karikavõistluste finaalturniiril – poolfinaal Kehra vastu võideti 24:16 ja finaal Viljandi üle 34:23. Meetod oli mõlemal päeval sama. Agressiivse kaitsega kägistati vastane nobedasti hingetuks ja juba vaheajaks oli mäng sisuliselt otsustatud.

Tellijale Tellijale

«Asjad toimivad. Mehed tunnetavad oma võimu ja naudivad seda, kui mäng hästi välja tuleb,» muheles Serviti peatreener Kalmer Musting, karikakuld kaelas. «Tänavune hooaeg on erandlik, sest oleme kodused sarjad puhaste paberitega läbinud, kusjuures võidud on olnud suhteliselt veenvad. Ma oma treenerikarjäärist midagi säärast varem ei mäleta.»

Serviti kõvast kvaliteedist andsid märku septembris ja oktoobris peetud eurosarjamängud, kus esmalt alistati EHF-karikasarjas (tugevuselt teine eurosari) üks Horvaatia meeskond (HRK Goruica) ja siis anti korralik lahing teisele (Nasice RK Nexe).

02.12.2017 05.12.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto