Põlva Serviti löömatu kvaliteet

Põlva Servitile kodumaal hetkel vastast ei leidu - karikavõistluse finaalturniiril alistati kindlalt nii Kehra kui ka Viljandi. Viskel on Kristjan Muuga. FOTO: Tairo Lutter / Postimees

Eesti meistriliigas on Servitil täisedu, kusjuures kõik üheksa võitu on olnud vähemalt üheksaväravalised. Samas rütmis esineti ka karikavõistluste finaalturniiril – poolfinaal Kehra vastu võideti 24:16 ja finaal Viljandi üle 34:23. Meetod oli mõlemal päeval sama. Agressiivse kaitsega kägistati vastane nobedasti hingetuks ja juba vaheajaks oli mäng sisuliselt otsustatud.

Tellijale Tellijale

«Asjad toimivad. Mehed tunnetavad oma võimu ja naudivad seda, kui mäng hästi välja tuleb,» muheles Serviti peatreener Kalmer Musting, karikakuld kaelas. «Tänavune hooaeg on erandlik, sest oleme kodused sarjad puhaste paberitega läbinud, kusjuures võidud on olnud suhteliselt veenvad. Ma oma treenerikarjäärist midagi säärast varem ei mäleta.»

Serviti kõvast kvaliteedist andsid märku septembris ja oktoobris peetud eurosarjamängud, kus esmalt alistati EHF-karikasarjas (tugevuselt teine eurosari) üks Horvaatia meeskond (HRK Goruica) ja siis anti korralik lahing teisele (Nasice RK Nexe).

02.12.2017 05.12.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto