Sisukord
Sport
Tänane leht
04.12.2017
Eesti Mida teeksid laevakaitsjad kodumaale naastes (3) Väätsa valla kontol ei jagu raha arvete tasumiseks (9) Ettemaksu saanud sisustusfirma jättis kooli mööblita Spiooniromantika lõpeb vahistamise hetkel (7) Majandus Tulevikutöö ekspert rahustab: töökohad ei kao mitte kuhugi (1) Välismaa Flynni vale Trumpi ei kohuta KOHALIK VAADE. Võidujooks presidendipaleesse kui ootamatuste ahel Välismaa 04.12.2017 Arvamus Hardo Pajula: majandus ja muu (12) Martin Kutti: kübersõda – ohtlik reaalsus Juhtkiri: elab veel Beria, elab ikka veel Frank Appel: 2050. aastaks heitmevabaks? Mõeldav! (4) Postimees 1920. aastal: suurtööstuse aktsiaid koondatagu rohkemal arvul omale maale Kalev Stoicescu: kas Donbassi külmutatakse? (5) Kultuur Žürii: võidufilm jutustas lihtsa inimliku loo Grand prix' napsas film üksikust külamehest Mida ma vanemana valesti tegin? Kes on operaatorid Erik Põllumaa ja Ivar Taim? Sport Norra võitis kõik mis võimalik Manchesteri kaksikjuhtimine püsib Oliver Orav: südametunnistus ei lubanud võõrsile minna Imemees Klaebo püsib löömatuna Põlva Serviti löömatu kvaliteet Teadus Läbi aegade suurim leid muudab teadmisi lendavatest saurustest Tartu Kohtus süüdi jäänud Aivar Soobi umbusaldamine kukkus läbi (2) Ilves-Extra kaubamärk elab edasi Soome juubeli nädal pakub Tartus rohkelt avastamist Uus mobiilirakendus näitab kirjandusse mässitud linna Soome 100: Tartu – soome kirjanike linn Jüri Kõre: koalitsioonileping iseendaga (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Oliver Orav: südametunnistus ei lubanud võõrsile minna

2 min lugemist
Oliver Orav tõi eilses liidrite lahingus Selverile 22 punkti. FOTO: TAIRO LUTTER/PM/SCANPIX BALTICS

Võrkpalli Balti liiga resultatiivsus- ja efektiivsusedetabelis paikneb kindlalt liidripositsioonil Oliver Orav, kes jagab mänguaega töö ja ülikooliga.

Tellijale Tellijale

«Ka koondise peatreener Gheorghe Cretu ei saa mitte kuidagi aru, miks ma tööl käin. Ta ütleb, et ma võiksin ka võrkpallurina rikkaks saada,» muheles Tallinna Selveri nurgaründaja pärast eilset 3:2 võitu Credit24 Balti liiga liidri Pärnu üle. 22-aastane Orav on kohalikul võrkpallimaastikul omalaadne nähtus, sest samal ajal pallimänguga omandab ta TTÜ magistriõppes teadmisi küberkaitse erialal ja töötab kolmveerand kohaga Swedbanki IT-osakonnas. Just töö pärast otsustas ta suvel kõigile välisklubidest tulnud pakkumistele ära öelda.

«Südametunnistus ei lubanud,» selgitab peale taiplikkuse ka oma otsekohesuse poolest tuntud mängumees. «Mul on üks projekt Swedbankis pooleli. Töötan välja platvormi, kus kõik rakendused pannakse virtuaalsetesse konteineritesse. See on IT-maailmas uus trend ja tööandja ootab, et mina selle välja töötaksin. Nüüd on töö lõpusirgel, seega järgmisel aastal saaksin vajadusel välismaale siirduda. Aga enne pean hooaja nii lõpuni mängima, et põlved valu ei teeks.»

02.12.2017 05.12.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto