AINULT TELLIJALE

Imemees Klaebo püsib löömatuna

Johannes Hoestflot Klaebo.

FOTO: Geir Olsen/AFP/Scanpix

MURDMAASUUSATAMINE. Lillehammeri MK-etapil andis Norra suusatamise uusim imelaps Johannes Hösflot Klaebo imelise demonstratsiooni oma mitmekülgsusest – laupäeval võitis ta klassikasprindi ja pühapäeval 15 + 15 km pikkuse suusavahetusega sõidu.

«Uskumatu, mis täna juhtus. Ma polnud isegi unistanud sellest, et võiksin olla valmis 30 kilomeetri pikkusel distantsil esikoha nimel võitlema,» sõnas Klaebo finišis. Sundby kiitis noort kolleegi: «Tegin kõik endast oleneva, et Johannes maha raputada, aga ma polnud piisavalt hea. Tema on aga väga-väga hea. Muljet avaldavalt hea!»

Hooaja avaetapil Rukas klassikasprindis poolfinaali jõudnud Marko Kilp jäi seekord esimesena veerandfinaalist välja ehk sai 31. koha, edasipääsust jäi lahutama 0,84 sekundit. «Eks ta ikka oli pettunud. Esimesena veerandfinaalist välja jääda pole üldse meeldiv. Aga midagi hullu ei ole, sest oleme ju konkurentsis. Kohad kuni 45. ongi hästi tihedad. Eelmine nädal on teistpidi, sel nädalal sedapidi,» sõnas treener Anti Saarepuu.

Edasi lugemiseks:

Oled juba tellija? LOGI SISSE või SEO LEHE TELLIMUS

    Tagasi üles