Sisukord
Arvamus
Postimees
28.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! Eesti Koroonaviirus jõudis Eestisse Riia kaudu Iraanist «Meil ei ole hädaolukorda ega kriisi – on oht» Reisijatel tasub olla valmis lisakulutusteks Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Katri Raigi suhtes ei alustatud kriminaalmenetlust Sajuses Lõuna-Eestis viibib teede lumest puhastamine Majandus Maitsesuitsu keelamine toob salakauba tagasi Liviko juht: Laua Viinal on eestlaste mandaat Eestlaste sularaha hakkab ringlema läbi USA turvafirma Linnahalli rahastajad tahtsid ka Estonian Airi Välismaa Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Tšetšeeni blogija pääses tapmiskatsest eluga Kesk-Inglismaa üle ujutatud, uus torm tulekul Kreeka protestides sai viga üle 60 inimese Austria näitab eeskuju kahe äärmuse valitsusega Johnson ähvardab suvel kõnelused ELiga katki jätta Süüria opositsiooniväed vallutasid tagasi olulise linna Arvamus Kairi Kreegipuu: mesilase enesehinnangust sotsiaalteadlase pilguga Evald Übi: milleks meile miljonilinn Tallinn? Andrei Kuzitškin: Vene topeltkodakondsus kui Kremli relv Andrus Karnau: kingitus Tallinkile Meie Eesti Aleksei Lotman: looduse hävitamine on enesetapjalik ja amoraalne Mihkel Kunnus: eetilised dilemmad ei kao keskkonnateadmiste kasvades Helle Mäemets: majanduskasvu muutuv mõte Kultuur Just neid lavastusi soovitavad eksperdid Enno Halleki elurõõm ja mängulisus Õõvastav õudusdraama Sport Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Tallinn Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Tartu Monica Rand ja Madis Lepajõe: kaks tegusat koalitsiooniaastat said läbi Kati Voomets: kuidas päriselt raha koguma hakata? Hiinalinna potipõllumeestele tuleb sel aastal kevad teisiti Tartlased panevad ka lähivaldade elanikud ringi väntama Meelelahutus Koomiks Sudoku

Postimees 1995. aastal: osa Haapsalu raudteest on läinud varaste saagiks

1 min lugemist
Haapsalu raudteejaam. FOTO: Mati Hiis / Õhtuleht

Haapsalu ja Rohuküla sadamat ühendavat raudteed pole enam peaaegu olemas, kadunud on rööpad ja teetamm hakkab kohati võsastuma. Rööpad hakkavad kaduma ka Riisipere-Haapsalu vaheliselt teelõigult.

Politseil on andmeid rööbaste äravõtmisest Paliveres ja Ristil. Lääne politseiprefektuuri prefekti kohusetäitja Margus Sirts ütles, et politseil on tulnud tegelda rööbaste lahtivõtjatega. Eesti Raudtee juhtkond on teinud mitu avaldust. Politsei on osa metallikratte kätte saanud, kuid on juhtumeid, kus rööbaste lahtivõtjad esitavad politseile Eesti Raudteelt saadud dokumendi, mis annab lammutustööks õiguse.

Politseil on teada kaks meest, kes sellise dokumendi varjus rööpaid lahti võtsid ja nende müügist saadud raha oma isiklikule arvele kanda lasksid. Ristil ja Paliveres rööpaid lahti võtnud isikud osutusid raudteelasteks, kes kinnitasid, et rööpad võetakse ära jaama kõrvalteelt ja viiakse Keilasse varaste eest hoiule.

Eesti Raudtee infrastruktuuri direktor Kaido Simmermann ütles, et Eesti Raudteel pole vahendeid normaalse liikluse taastamiseks. «Kui leitakse raha, siis loomulikult paneme rongid uuesti käiku.»

5.12.1995

Seotud lood
27.02.2020 28.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto