Sisukord
Uudised
Tänane leht
05.12.2017
Eesti Harkivi eestlased taastavad Mäetaguse dekabristi monumenti Prisma jõulureklaam tembeldab raamatute kinkimise igavaks Järva vald värbab piirkonnajuhid Keskerakonna rahaliigutaja jäi esialgu varju (3) Pärnus katsetatakse vägivallatseja eemaldamist perest Glebova jääb Tondiraba spordikeskuse juhiks edasi Laevakaitsjad võivad täna saada templi viisale Majandus Murdoch müüb osa meediaimpeeriumist Ettevõtluskonto süsteemi töölehakkamine venib (2) Välismaa Väike Raketimees suurendab panuseid Arvamus Karmo Tüür: kuidas kanaliseerida rahulolematust? Lugejate kirjad: võimu hoolimatus Hendrik Alla: sokirahva saatus (3) Juhtkiri: brittide lask jalga (29) Postimees 1995. aastal: osa Haapsalu raudteest on läinud varaste saagiks Jüri Ratas: Euroopa on äikesepilvedest läbi murdnud (2) Kultuur «Kallid inimesed, palun ärge olge vaesed!» (1) «Regular Crisis». Kantaat püsivast kriisiolukorrast Sport Cretu jättis Venemaal üllatuslikult tooli priiks Erika Salumäe: seekordses raamatus räägin ainult mina ise Petter Northug võttis aja maha Pyeongchangi taliolümpia 2018 - Venemaaga või Venemaata? (1) Tervis Külmetunud rasedat naist või imetavat ema aitavad looduslikud ravimid ja puhkus (1) Tartu Tee ajab maaomanikud kohtusse (2) Tõrvandi rahvas saab kodulähedase Konsumi Tartu valib taas aasta väärikaimat tegu Valdur Mikita: kukeseen on läänemeresoomlane Värske abilinnapea Monica Rand: minu jaoks on seadus täitmiseks Hapukapsast soomlaste pidulaualt ei leia (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tartu valib taas aasta väärikaimat tegu

1 min lugemist
FOTO: Graafika Artur Kuus

Aasta 2017 hakkab lõppema, seega on jälle käes aeg valida Tartu aasta tegu. Tartu Postimees ja Tartu linnavalitsus kutsuvad kõiki tartlasi ja ka meie linna sõpru mõtlema ja arvamust avaldama, mis oli see tegu, ettevõtmine või üritus, mis seda tiitlit vääriks.

Tartu aasta tegu valitakse juba 20. korda.

Et valimises osaleda, tuleb Tartu Postimehe digilehe gallupis teha oma valik. Iga vastaja saab märkida vaid ühe teo – selle, mis tema arvates on kõige olulisem. Kes etteantud nimekirjast tiitlit väärivat tegu ei leia, võib kirjutada oma ettepaneku aadressile tartu@postimees.ee.

Paberlehest on võimalik asjakohane talongi välja lõigata ja saata toimetuse aadressile Ülikooli 2a, 51003 Tartu.

Oma eelistuse võib saata ka elektronpostiga aadressil tartu@postimees.ee või avaldada arvamust Tartu Postimehe veebilehel www.tartupostimees.ee.

Hääletuse lõpptähtaeg on 20. detsember.

Võitnud teo tegijad saavad linnavalitsuselt ja Tartu Postimehelt kingituse, enim mainitud ettevõtmisi märgib linnavalitsuse ja Tartu Postimehe aukiri. Nende vastajate vahel aga, kes aitavad võitjat valida, loosime välja kümme linnavalitsuse ja kümme Tartu Postimehe meenet. Tartu aasta tegu kuulutatakse välja 28. detsembril kell 12 Tartu raekoja saalis.

Täname kaasa mõtlemast! 

FOTO: Graafika: Artur Kuus
Seotud lood
04.12.2017 06.12.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto