Sisukord
Sport
Tänane leht
05.12.2017
Eesti Harkivi eestlased taastavad Mäetaguse dekabristi monumenti Prisma jõulureklaam tembeldab raamatute kinkimise igavaks Järva vald värbab piirkonnajuhid Keskerakonna rahaliigutaja jäi esialgu varju (3) Pärnus katsetatakse vägivallatseja eemaldamist perest Glebova jääb Tondiraba spordikeskuse juhiks edasi Laevakaitsjad võivad täna saada templi viisale Majandus Murdoch müüb osa meediaimpeeriumist Ettevõtluskonto süsteemi töölehakkamine venib (2) Välismaa Väike Raketimees suurendab panuseid Arvamus Karmo Tüür: kuidas kanaliseerida rahulolematust? Lugejate kirjad: võimu hoolimatus Hendrik Alla: sokirahva saatus (3) Juhtkiri: brittide lask jalga (29) Postimees 1995. aastal: osa Haapsalu raudteest on läinud varaste saagiks Jüri Ratas: Euroopa on äikesepilvedest läbi murdnud (2) Kultuur «Kallid inimesed, palun ärge olge vaesed!» (1) «Regular Crisis». Kantaat püsivast kriisiolukorrast Sport Cretu jättis Venemaal üllatuslikult tooli priiks Erika Salumäe: seekordses raamatus räägin ainult mina ise Petter Northug võttis aja maha Pyeongchangi taliolümpia 2018 - Venemaaga või Venemaata? (1) Tervis Külmetunud rasedat naist või imetavat ema aitavad looduslikud ravimid ja puhkus (1) Tartu Tee ajab maaomanikud kohtusse (2) Tõrvandi rahvas saab kodulähedase Konsumi Tartu valib taas aasta väärikaimat tegu Valdur Mikita: kukeseen on läänemeresoomlane Värske abilinnapea Monica Rand: minu jaoks on seadus täitmiseks Hapukapsast soomlaste pidulaualt ei leia (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Erika Salumäe: seekordses raamatus räägin ainult mina ise

2 min lugemist
Erika Salumäe andmas autogrammi Eesti Dünamo ajaloost rääkivasse raamatusse. Peagi ilmub ka naise enda elulooraamat. FOTO: Mihkel Maripuu

Detsembris tuleb poelettidele raamat «Erika Salumäe. Südame põhjast». See on juba viies raamat kahekordsest olümpiavõitjast, aga endine trekisõitja rõhutab, et seekord räägib ta lõpuks kõigest nii, nagu ise tahab.

Tellijale Tellijale

«Ma nimetan ajakirjandust juba natukene lohakaks, sest kuidas saab olla viies elulooraamat? Kas ma olen siis viis elu elanud? Ei saa ju olla,» ütles Salumäe. Kuigi tema elu on olnud kirju, nii palju see siiski ainest ei annaks, leidis ta.

Esimene sportlase tegeliku eluloo jutustav raamat tulevat välja alles nüüd. «See on see raamat, kus ma räägin tõeliselt ainult ise. Kõik eelnevad on olnud teiste kirjutatud: Urmas Oti raamat on tehtud valmis kolme päevaga, viuhti, mingist eluetapist, Aare Kreilis käis spordilaagrites ja tegi raamatu, viimane, Ene Veiksaare kirjutatu, on üldse teiste räägitud raamat, kus mina olen väga vähe öelnud. Nüüd tegime peaaegu aasta aega seda ja see on lõpuks minu raamat.» Olümpiavõitja sõnul on kaante vahele saanud parajal määral nii spordi- kui ka eraelu, sealjuures räägib ta esimest korda raamatus oma elust Hispaanias.

04.12.2017 06.12.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto