Sisukord
Välismaa
Postimees
06.12.2017
Eesti Koolivõimlas vajuvad normid unustusse Narkomaanid: mitte midagi pole praegu saada (17) Ajalooline hetk: fentanüüliäri pandi seisma (6) Koolikius jõudis esimest korda riigikohtusse Mikser teeb ettepaneku jätta laevakaitsjate kulud riigi kanda (8) Majandus Kas Eesti on uus Soome? (2) Välismaa Maailm värvub Soome auks sinivalgeks Saakašvili tekitas Kiievis kaose Suure ringi küsimus Suurbritannias: kes kontrollib Brexiti läbirääkimisi? Mille poolest on Soome maailmas tuntud? Arvamus Juhtkiri: tere tulemast koju, kadunud pojad! (1) Katrin Idla ja Marek Strandberg: maul halten und weiter spritzen!* (8) Edasi 1988. aastal: kuidas teha krambambulit Gunnar Okk: vennasrahvaste kultuurisild (1) Lugeja kiri: ukselt ukseni ühistransport Kaupo Meiel: Soome-oht (13) Erkki Bahovski: sajand iseseisvust (3) Kultuur Tühjuse nauding (1) Kes siis veel, kui mitte meie − keskpärased inimesed? Joanna Kalmu kättemaks mugavustagurlastele (1) Sport ROK ei kommenteeri endiselt Šmigun-Vähi dopingujuhtumit (1) Andres Sõbra korvpallikommentaar: Kairys tuli CVd täiendama, mitte meie korvpalli arendama ROK päästis, mis päästa andis - Venemaale olümpiakeeld! Palju õnne, põhjanaabrid! Teil on 100-aastane riik ja vägevad spordisangarid! Tartu Säravaimad noorteadlased pälvisid preemia Otepää vallavalitsus lubab kasutada kasutusloata kultuurikeskust (2) Aasta ettevõtlik õppur on kätt proovinud mitmes firmas ja pürgib suusatamises tippu Tartu Postimehe piparkoogivõistlus tuleb taas Soome 100: kuidas oleks elu Soometa? Eksinud suures maailmas Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Sõbrad, kellest said vihavaenlased

2 min lugemist
Veel sõbrad: Ukraina president Petro Porošenko (vasakul) ja värske Ukraina kodanikust Odessa kuberner Mihheil Saakašvili 2015. aasta mais Odessas. FOTO: Mõkola Lazarenko/TASS/SCANPIX

Gruusia ekspresidendi ja Odessa endise kuberneri Mihheil Saakašvili praegu suurim vihavaenlane, Ukraina president Petro Porošenko, oli kunagi tema sõber. Nüüd seob mehi vaid see, et nad mõlemad vaenavad Vladimir Putinit ja viimane omakorda neid.

Tellijale

Juulis võttis Porošenko Saakašvililt ära Ukraina kodakondsuse, mille ta ise Saakašvilile 2015. aastal andis. Ukraina võimud ütlesid põhjenduseks, et Saakašvili esitas Ukraina passi taotlemisel valeandmeid ega teavitanud, et ta on Gruusias kriminaaluurimise all. See – nagu ka Saakašvili tüli Gruusia praeguste võimudega – oli aga avalikult teada.

Saakašvili väitis seepeale, et tema allkirja oli taotlusel võltsitud. «Ma kinnitan, et ankeet, mille ma väidetavalt esitasin ebakorrektselt, on võltsing ja see pole minu allkiri,» teatas Saakašvili, kellel pole praegu ühegi riigi kodakondsust, toona ja lubas kodakondsuse taastamiseks ette võtta kohtutee.

05.12.2017 07.12.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto