Sisukord
Eesti
Tänane leht
06.12.2017
Eesti Koolivõimlas vajuvad normid unustusse Narkomaanid: mitte midagi pole praegu saada (17) Ajalooline hetk: fentanüüliäri pandi seisma (6) Koolikius jõudis esimest korda riigikohtusse Mikser teeb ettepaneku jätta laevakaitsjate kulud riigi kanda (8) Majandus Kas Eesti on uus Soome? (2) Välismaa Maailm värvub Soome auks sinivalgeks Saakašvili tekitas Kiievis kaose Suure ringi küsimus Suurbritannias: kes kontrollib Brexiti läbirääkimisi? Mille poolest on Soome maailmas tuntud? Arvamus Juhtkiri: tere tulemast koju, kadunud pojad! (1) Katrin Idla ja Marek Strandberg: maul halten und weiter spritzen!* (8) Edasi 1988. aastal: kuidas teha krambambulit Gunnar Okk: vennasrahvaste kultuurisild (1) Lugeja kiri: ukselt ukseni ühistransport Kaupo Meiel: Soome-oht (13) Erkki Bahovski: sajand iseseisvust (3) Kultuur Tühjuse nauding (1) Kes siis veel, kui mitte meie − keskpärased inimesed? Joanna Kalmu kättemaks mugavustagurlastele (1) Sport ROK ei kommenteeri endiselt Šmigun-Vähi dopingujuhtumit (1) Andres Sõbra korvpallikommentaar: Kairys tuli CVd täiendama, mitte meie korvpalli arendama ROK päästis, mis päästa andis - Venemaale olümpiakeeld! Palju õnne, põhjanaabrid! Teil on 100-aastane riik ja vägevad spordisangarid! Tartu Säravaimad noorteadlased pälvisid preemia Otepää vallavalitsus lubab kasutada kasutusloata kultuurikeskust (2) Aasta ettevõtlik õppur on kätt proovinud mitmes firmas ja pürgib suusatamises tippu Tartu Postimehe piparkoogivõistlus tuleb taas Soome 100: kuidas oleks elu Soometa? Eksinud suures maailmas Meelelahutus Koomiks Sudoku

Narkomaanid: mitte midagi pole praegu saada

4 min lugemist
Tervisekeskuses Elulootus metadooni jagav Helgi Kulo. FOTO: Konstantin Sednev

Metadooniravi saavad fentanüülisõltlased Tallinnas, Jõhvis ja Narvas kurdavad kokkukuivanud narkoturu üle. Ehkki ravijärjekorrad on mõnes kohas juba praegu, ei usuta nende plahvatuslikku pikenemisse. Niisamuti ei usuta, et fentanüül kaob.

Tellijale Tellijale

«Öeldakse, et linn on fentanüülist tühi. Jookse ja otsi, ja selle pähe müüakse igasugu suhkrut,» vahendas Tallinnas Paldiski maanteel tervisekeskuses Elulootus metadooni jagav meditsiiniõde Helgi Kulo klientide kaebusi. Neid hakkas ta kuulma kaks nädalat tagasi.

«Niipalju kui kliendid räägivad, mitte midagi ei ole saada juba kuu aega,» sõnas ka Tallinna süstlavahetuspunkti tööd korraldava MTÜ Convictus Eesti tegevjuht Inna Farber.

05.12.2017 07.12.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto