Sisukord
Eesti
Tänane leht
06.12.2017
Eesti Koolivõimlas vajuvad normid unustusse Narkomaanid: mitte midagi pole praegu saada (17) Ajalooline hetk: fentanüüliäri pandi seisma (6) Koolikius jõudis esimest korda riigikohtusse Mikser teeb ettepaneku jätta laevakaitsjate kulud riigi kanda (8) Majandus Kas Eesti on uus Soome? (2) Välismaa Maailm värvub Soome auks sinivalgeks Saakašvili tekitas Kiievis kaose Suure ringi küsimus Suurbritannias: kes kontrollib Brexiti läbirääkimisi? Mille poolest on Soome maailmas tuntud? Arvamus Juhtkiri: tere tulemast koju, kadunud pojad! (1) Katrin Idla ja Marek Strandberg: maul halten und weiter spritzen!* (8) Edasi 1988. aastal: kuidas teha krambambulit Gunnar Okk: vennasrahvaste kultuurisild (1) Lugeja kiri: ukselt ukseni ühistransport Kaupo Meiel: Soome-oht (13) Erkki Bahovski: sajand iseseisvust (3) Kultuur Tühjuse nauding (1) Kes siis veel, kui mitte meie − keskpärased inimesed? Joanna Kalmu kättemaks mugavustagurlastele (1) Sport ROK ei kommenteeri endiselt Šmigun-Vähi dopingujuhtumit (1) Andres Sõbra korvpallikommentaar: Kairys tuli CVd täiendama, mitte meie korvpalli arendama ROK päästis, mis päästa andis - Venemaale olümpiakeeld! Palju õnne, põhjanaabrid! Teil on 100-aastane riik ja vägevad spordisangarid! Tartu Säravaimad noorteadlased pälvisid preemia Otepää vallavalitsus lubab kasutada kasutusloata kultuurikeskust (2) Aasta ettevõtlik õppur on kätt proovinud mitmes firmas ja pürgib suusatamises tippu Tartu Postimehe piparkoogivõistlus tuleb taas Soome 100: kuidas oleks elu Soometa? Eksinud suures maailmas Meelelahutus Koomiks Sudoku

Mikser teeb ettepaneku jätta laevakaitsjate kulud riigi kanda

3 min lugemist
Sven Mikser. FOTO: Sander Ilvest

Eesti riik on näinud palju vaeva, et laevakaitsjad koju tagasi tuua, ning ametkonnad pole nende juhtumit menetledes suuri vigu teinud – nii ütleb intervjuus välisminister Sven Mikser. Enda sõnul teeb ta ettepaneku jätta laevakaitsjatega seotud kulud riigi kanda.

Tellijale Tellijale

-Viimase nädala jooksul on Indias ajanud asju välisministeeriumi asekantsler Annely Kolk. Miks meil varasemate laevakaitsjatega seotud juhtumite ajal sellist esindatust polnud?

On ikka. Õigusvaldkonna asekantsler on mitu korda Indiat külastanud, ka seoses laevakaitsjate küsimusega. Sellega on tegelenud päevast päeva, nädalast nädalalasse meie konsul oma töövaldkonnas ja ka meie suursaadik New Delhis. Selles mõttes ei saa öelda, et oleksime kuidagi äkiliselt ärganud.

05.12.2017 07.12.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto