Sisukord
Kasulik
Tänane leht
07.12.2017
Eesti Laevakaitsja ema ootab poega Mulgi kapsastega (1) Hambaarstid ütlevad haigekassaga sõlmitud lepingud üles (6) Alaealine jõhkard sõitis ohvri peast mopeediga üle (2) Pika teekonna kiire lõppmäng Kas korruptiivne määrus või Soormi geniaalne äritehing? (18) Majandus Tundmatu surus pangajuht Raasukese veebis häbiposti (1) Euroopa lõpetab e-ostupeo (75) Välismaa Trump süütas Palestiina püssirohutünni Ajakirja Time aasta inimese tiitli pälvis #MeToo Arvamus Ene-Margit Tiit: tõest ja väärtustest seoses Eesti rahvastiku ja poliitikaga (6) Taavi Minnik: elukutse – revolutsionäär (4) Juhtkiri: mees, kes leiab õigeid sõnu Helir-Valdor Seeder: kellele pension, kellele sammas (9) Edasi 1975. aastal: Soome Vabariigi presidendile härra Urho Kekkonenile Lea Danilson-Järg: majandusedu tagamiseks tuleb muuta perepoliitikat (24) Kultuur Elmo Nüganen lavastab linnateatris «Kirsiaeda» (2) «Hüljatud» hoiab muusikalide lippu kõrgel Tänavakunsti maagiline maailm Stockholmis Sport Itaalia koondislase üle mänginud Teppan: kokkumäng sidemängijaga sisuliselt puudub Venemaa ei nõustu dopingukaristusega, aga Putin välistas olümpiaboikoti Veerand tonni üles nagu niuhti! Reis TripAdvisorisse postitatud laimuga saab võidelda Tartu Sadamakvartali ideevõistlus jõudis poole peale Esimene osa ühinemistoetusest kulub koondamistasudeks Elleri kooli õnnetus seisus naaber läks lammutamisele (1) Linnaosaseltsid nõuavad tselluloositehase kohta rohkem infot Sauna peaproov käis külma duši all, «muidu läks kõik suurepäraselt» Vaata, kuula ja loe: Vanemuise publikukutsung tähistab oma esimest juubelit Sada sammu maalisid Eestist kireva pildi Märt Meesak: aitab! Kolime maale ja käime jala Meelelahutus Koomiks Sudoku

TripAdvisorisse postitatud laimuga saab võidelda

3 min lugemist
Tripadvisori peakorter asub Needhamis, Massachusetsi osariigis. FOTO: Steven Senne/AP/Scanpixis

Nii TripAdvisor, Lonely Planet kui ka Facebook pakuvad võimalust jätta restoranidele, hotellidele ja teistele asutustele tagasisidet, kuid pole sugugi harv juhus, et internetis kirjutavad pahatahtlikult halbu kommentaare või annavad negatiivseid hinnanguid nende konkurendid, kes soovivad kliente üle meelitada.

Tellijale Tellijale

Tallinna vanalinnas tegutseb restoran (nimi on toimetusele teada – A. A.), millele esitati hinnapäring grupi toitlustamise kohta. Pärast hinna teada saamist ei tulnud grupilt mingit vastust, mis oleks nende sööma tulekut kinnitanud. Kui päringus olnud kuupäev kätte jõudis, tuli viieteistliikmeline grupp kohale ning kurjustas, miks neil reserveeringut pole. Kui neile pakuti võimalust siiski restoranis süüa, teatasid grupi liikmed ülbelt, et neil oli tegelikult plaan hoopis mujale sööma minna, aga tulid lihtsalt kontrollima, kas neile oli broneering tehtud.

Pärast vahejuhtumit jätsid grupi liikmed restorani Facebooki lehele madalaima võimaliku hinnangu, mis viis muidu kõrgelt hinnatud restorani keskmise hinde alla. Kuigi pole võimalik täiesti kindlalt väita, et tegemist oli konkurendiga, oli vihje saatnu hinnangul tegemist mõne konkurendi tuttavatega, kes püüdsid restorani mainet rikkuda.

06.12.2017 08.12.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto