Sisukord
Eesti
Postimees
08.12.2017
Eesti Searaha saamiseks liigutati pabereid ülima kiirusega (16) Välkkogunemine ummistas kaitseväelinnaku sissepääsu Topeltmäng võõrtööliste piirangu ümber (3) Viimased tunnid: laevakaitsjate teekond Indiast Eestisse Meremuuseum avas ainulaadse elamusruumi Rektorite kokkulepe tekitab Tartu teadlastes suukorvistamise hirmu (10) Majandus Searaha saamiseks liigutati pabereid ülima kiirusega (16) Brüssel plaanib Euroopa Valuutafondi ja rahandusministri ametikohta (3) Välismaa Zimbabwe sai kriitikast hoolimata uued valitsusliikmed Putin toetajatele pettumust ei valmistanud Zimbabwelane David Winter: tegemist polnud mingi revolutsiooniga POSTIMEES KRIMMIS. Eufooria läinud, aga optimismi veel jätkub (3) Arvamus Postimees 1936. aastal: pr. Simpson nõus taganema Lugeja kiri: kuidas puhastada kirjandus vihakõnest? (3) Aveliina Helm, Tsipe Aavik ja Jüri Allik: murelikult kolme rektori kokkuleppest (13) Juhtkiri: kolme rektori suur segadus (2) Olev Remsu: tõde ja õigus ning omad (6) Siiri Erala: jätaks naise valimata (1) Andrus Karnau: tähtis on õigel ajal surra (4) Kultuur Tuulikki Bartosik – maailmakodanikust tippakordionist Võrumaalt (2) Sport Kas Tänak ja Järveoja teenisid preemia õige või vale asja eest? Kas USA võib jääda taliolümpialt eemale? Olümpial jahitakse ajaloo raskeimat kuldmedalit Kas Ronaldo ja Messi jäävadki viiki? Johannes Luhti olümpiaessee: võit iga hinna eest? Tallinn Meremuuseum avas ainulaadse elamusruumi Tartu Eriprillide ostmine tekitas halva üllatuse (1) Tartu valda asub juhtima endine abilinnapea Jarno Laur Tartu vallavanemaks valitud Jarno Laur: vald ei saa lakkamatult tegeleda oma minevikuga (1) Bussidele paigaldatud seadmed otsivad liikluses ohtlikke kohti Trükimuuseum valmistub saapavabrikusse kolima Laia tänava vanad ja väärikad aadlielamud jutustavad meie linna ajalugu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Välkkogunemine ummistas kaitseväelinnaku sissepääsu

2 min lugemist
Välkõppusele Okas kutse saanud reservväelased eile hommikul kaitseväe Jõhvi linnakus. FOTO: Meelis Meilbaum / Virumaa Teataja

Eile hommikul kell üheksa, mis oli hiliseim kellaaeg reservväelastel kohale ilmuda, lookles kaitseväe Ida-Virumaa Jõhvi linnaku värava taga pikk järjekord.

Tellijale Tellijale

Läänemaalt pärit Roland, kes palus oma perekonnanime mitte avaldada, lootis veel õigeks ajaks väeossa jõuda. Selleks oli ta alustanud kella viie ajal autoga kolm tundi vältavat 270 kilomeetri pikkust teekonda. Eelmisel õhtul oli ta enda juurde võtnud ka teenistuskaaslase, kel endal sõiduvahendit pole.

Rolandi sõnul sai ta kolmapäeval sõnumi, millega kutsuti teda kiiremas korras kogunemisele. «Ehmatas korralikult, et järgmisel päeval peab varahommikul kohal olema,» kirjeldas ta esimesi emotsioone.

07.12.2017 09.12.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto