Sisukord
Eesti
Postimees
14.12.2017
Majandus POSTIMEHE INTERVJUU Latvanen: Rakvere streik võidi käivitada väljast (9) SUUR INTERVJUU Kadri Simson: ma ei tajunud huvide konflikti (25) Välismaa Galerii ja video: Endiseid ISIS-lasi ravitakse male, sigarettide ja teraapiaga (3) Asüüliotsused võivad kiiremini tulla Schulz ja Merkel kompavad maad valitsuse loomiseks Arvamus Aadu Polli ja Margus Kohava: puidurafineerimistehase rajamist pole põhjust peljata (8) Postimees 1933. aastal: andekuse kuriosumeid. Silmadefektiga isikud on maalijad ja kurdid muusikuteks. Jürgen Ligi: 2019 – lubadused, võimalused, kohustused ... kaos (44) Juhtkiri: kummale poole Eestit kallutate? (15) Sander Punamäe: 50 musta ärapanijat Indrek Teder: kas inimõigused võrduvad kommunismi-utoopiaga? (3) Kultuur Mutant Disco on surnud, elagu... Rahvusooperis esietendub kontserthamburger poistekoorile Sport Arno Pijpers ei jätka FC Flora peatreenerina Kullad kuuluvad Kristinale. Lõplikult (4) Rattamaailma suurim täht Froome põrus dopingukontrollis Belgias särav Timo Tammemaa ihkab lepingut hea klubiga Reis Turismiseadus toob reisijale suuremad õigused Kaheksa Euroopa uhkemat jõuluturgu Tartu Koolide ja hotellide tulekahjuteated tulevikus otse häirekeskusesse ei jõua (1) Tehnilise vea tõttu tuli olümpiaadi korrata Vanemuise mägi täitub järjest hoonetega Lapsi treenivad spordiklubid peavad arvestama hinnatõusuga Linn ehitab intellektipuudega noortele peremajad Arhitekt peegeldab raamatus Tartu kujunemist Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

1 min lugemist

JÄÄR Tasub töösse süveneda. Oled leidlik, sul õnnestub avastada uusi nutikaid võimalusi oma töö paremaks korraldamiseks.

SÕNN Energiavarud on piiratud, seetõttu tuleb sul praegu oma tervist väga hoida ja väsimust tundes korraks aeg maha võtta.

KAKSIKUD Sind valdab mõningane rahutus ja sisemine segadus. Raske on mõtteid koondada, saati neid siis tegevusse rakendada.

VÄHK Armuasjades võib tekkida takistusi. Sellest ei tasu heituda. Kui tundub, et kallim ei ole väga suhtlusaldis, lase tal natuke aega omaette olla.

LÕVI Otsid rohkem võimalusi lõbutsemiseks ja elu nautimiseks. Tasub külastada kunstinäitusi või kontserte, teatrisse minna.

NEITSI Rahaasjade ajamisel võib tekkida viivitusi ja takistusi. Ära võta võlgu ega oma rahagi välja laenuta. Lükka olulised tehingud edasi.

KAALUD Oled ehk sunnitud mingist toredast ettevõtmisest kohustuste pärast loobuma. Seejärel on kergem, sulle ei tehta enam takistusi.

SKORPION Sinu teele satub – olukordades, kus sa seda oodatagi ei oskaks – inimesi, kes on sulle kasulikud. Sul tuleb kiirelt reageerida.

AMBUR Oled pigem lõbutsemise kui töö lainel. Üksinda töötamine ei sobi kohe üldse, vajad enda ümber meeldivat seltskonda.

KALJUKITS Pea meeles, et heaga saab paljutki kergemini kui kurjaga. Enda tahtmise toore jõuga läbi surumine on äärmuslik võte, mille rakendamiseks põhjust pole.

VEEVALAJA Intuitsioon on tugev, samas suudad ka kenasti kainelt mõelda. Võimalik, et oma unenägusid analüüsides saad vastuse olulisele küsimusele.

KALAD Karta on, et tunded on tugevamad kui mõistus. Tegutsed pigem emotsioonide ajel, mõtted on hajevil. Kipud oma võimeid ja võimalusi üle hindama.

Seotud lood
    13.12.2017 15.12.2017
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    LOGI SISSE
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto