Sisukord
Pere
Postimees
23.12.2017
Eesti Kibeta sai endale vaderi Vene sõjaväega võitlevale Paltsule kumab lootusekiir (4) Maade ülevõtmine on Sevastopolis tavaline Vabariigi juubel paneb öise Tallinna helendama Politsei saatis tänavu 700 musta jõulukaarti Välismaa USA näitas diplomaatilise käteväänamise oskust (13) Inés Arrimadas - andaluuslanna võit (2) AJA PEEGEL. Kuidas Siberis maisi kasvatada? (3) Merkel võib saada konservatiivse mantlipärija (1) Kataloonia iseseisvuslased säilitasid parlamendienamuse Arvamus Peeter Langovitsi tagasivaade: Kollane Allveelaev G Edasi 1970. aastal: sm. Artur Pauli p. Vaderi valimine Ülemnõukogu Presiidiumi esimeheks PBK - teeme silmad uuesti lahti! (6) Inés Arrimadas - andaluuslanna võit (2) Justin Gatlin - põnts usaldusväärsusele (2) Tallink - hing ihkab midagi muud Rein Veidemann: kirik keset küla (3) Kariina Laas: viin või õlu? Või hoopis vein? (8) Jelena Skulskaja jõuluveste: aga inimene unustati ära (1) EKI keelekool: väike kurioosumite loend (4) Sirje Niitra: mõtle lapsele (1) Kultuur EKI keelekool: väike kurioosumite loend (4) Sport Mart Soidro kolumn: Jaan Taltsi peale mõeldes (1) Eesti pallimänguässasid ootab töine püha Tallinn Vabariigi juubel paneb öise Tallinna helendama AK Sõda kõigi ja kõige vastu Olla kaitstud, kui ümberringi varitseb oht Kohtumine Ivar Ivaskiga, maailmamehega kirjanduses Peeter Langovitsi tagasivaade: Kollane Allveelaev G 160 aasta jooksul on ilmunud umbes 30 Postimehe-nimelist ajalehte kolmes keeles Gert Raudsep: tuleb säilitada kriitilisus Kariina Laas: viin või õlu? Või hoopis vein? (8) Rasmus Kaljujärv: mugavus on teatri surm (3) Nädala plaat. Muusika, millesse peab süvenema Mis on NO99 saladus? Arter Kuidas värvida tuld? Justin Petrone kolumn: jõuluhõng hamburgeriputkas (1) Arteri suur intervjuu! Owe Petersell: lähenesin läbipõlemisele tasapisi (3) Jõululaupäeva ettevalmistuste spikker Belglastel on verivorsti asemel pühadelaual hanemaks ja jõuluhalg Puust ja punaseks: mis on kirikus ja milleks (1) Hoiatus: asjad, mis jõuluvana pahandavad Filmiarvustus: «Väike ime» on armas jõulufilm Vanaema on uus stiiliikoon! VIDEO! Titad jõusaalis Meelelahutus Koomiks Sudoku

VIDEO! Titad jõusaalis

5 min lugemist
  • Trenniga tasub algust teha juba neljakuusena!
  • Tänapäeva laste suurim terviserisk on liiga vähene liikumine.
  • Enamusi titade arengumuresid saab trenni ja teraapiaga arstida.

Kui vanalt on paras trenni tormata? Tuleb välja, et mida varem, seda parem. Kui mõni veel kõndida ei oska, siis trenniminekut see küll ei takista!

Tellijale Tellijale

Pisikene helisev pall veereb mööda trennisaali pehmeid astmeid ja pugemistorusid ning põnnid panevad sellele padinal järele. Silmad on õhinast suured nagu alustassid ja naerukilked täidavad terve ruumi. Väga võimalik, et sellist suurt hulka õnnelikke pisipõnne ühes ruumis koos ei olegi ma varem näinud. Minisportlased on väga meediasõbralikud – nii kui tibatilluke Henri mu peos Postimehe logoga mikrit märkab, ronib ta väledalt seda uurima. Sakutab, suhtleb, naksab oma kuue hambaga mikrofonitupsu – suhtleb täitsa vabalt. Millised naeratused, heliredelilalin ja südant sulatav flirt! Kas keegi on kunagi väitnud, et parimad intervjueeritavad peaksid üleüldse rääkida oskama?

Beebide jõusaal FOTO: Madis Sinivee
22.12.2017 27.12.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto