Sisukord
Eesti
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Sümboolsed avaldused ei too konfliktide lahendust lähemale

7 min lugemist
Välisminister Sven Mikser. FOTO: Sander Ilvest / Postimees

Viimase aasta jooksul on maailmas toimunud sündmusi, mis näivad rahvusvahelisi suhteid aina enam sassi ajavat. Postimees uuris sotsiaaldemokraadist välisministrilt Sven Mikserilt, kuidas aina keerukamates situatsioonides toimida nii, et Eesti otsused põhineksid endiselt väärtustel.

Tellijale

- Tegime intervjuu ka eelmisel aastal samal ajal. Üks asi, mida te siis ütlesite, oli, et uue poliitilise kommunikatsiooni ajastul on paremini toime tulnud poliitilised äärmused. Ütlesite, et tõenäoliselt tuleb poliitiline peavool sellele järele. Kas aasta hiljem on see prohvetlikuks osutunud?

Aasta ei ole väga pikk aeg. Aga ma arvan, et väga olulisel määral on kasvanud teadlikus sellest, et me ei tohi jääda äärmustele alla. On valmidus panustada inimressurssi, raha ja intellektuaalset ressursi sellesse, et tulla toime nii igasuguste n-ö poliitiliste äärmuste kui ka pahatahtlike vastasmängijatega.

11.12.2017 13.12.2017
EELMINE
JÄRGMINE
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto