Sisukord
Eesti
Tänane leht
13.12.2017
Eesti Koolikindlustus – uus reaalsus või tabu? (2) Reformierakond nõuab Simsoni tagasiastumist Laevakaitsjate meenutused vanglast: «juuksur» lõikas kaasvangil kõrva ära Kultuurikatla korstna küljest pudenevad kivid Seapidaja Urmas Laht: ministeeriumi nõukojas peavadki olema põllumehed Pool miljonit eestlast geenidoonoriteks Emajõgi on tõusnud Tartus tänavale Ratas lõunatas Schwarzeneggeri, Gatesi ja Mayga Kadunuks jäänud mees elas mitu kuud metsas Hanno Pevkur: Kaja Kallas on varem või hiljem peaminister (52) Majandus Tallinlased võivad nõuda veefirmalt hüvitist Teine sammas populistide rünnaku all (12) Välismaa Putin meelitab krimmitatarlasi Manhattan pääses šokiga «Taheti, et me Krimmist ära sõidaks» (6) Arvamus Vladimir Juškin: milliseks sõjaks valmistub Putin? (8) Risto Berendson: minagi olen Venemaal karistatud Mart Raudsaar: tants aurukatla ümber (1) Margit Sutrop: suurprojektidest rääkides – ühel meelel ja ühel keelel? (6) Postimees 1991. aastal: mehel on mälestusi Postimehest ja Jaan Tõnissonist Juhtkiri: Tallinn pisaraid ei usu Vastukajad Kultuur Eliit peab trotsima uinutavaid müüte Siis, kui arhitektid veel joonistasid Sport Rovanperä valis Škoda Gheorghe Creţu: ma ei taha lähinädalatel võrkpallist kuuldagi Venemaa andis olümpiale ihkajatele rohelise tule, ROK kärbib aga usinalt nimekirja Dohast Dohani: tippkonkurentsi naasnud Lehist rõõmustab armas närvileevendaja Tartu Tartu 31 000 hauaplatsi raiuti kaardirakendusse Setu rahvuseepos ilmus piduliku raamatuna Käib lodjakoja rajamise kolmas katse (3) Urmas Klaas: uus eelarve panustab Tartu konkurentsivõime suurendamisse (2) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Laevakaitsjate meenutused vanglast: «juuksur» lõikas kaasvangil kõrva ära

3 min lugemist
Puzhali vangla Chennais, Indias FOTO: TAIRO LUTTER/PM/SCANPIX BALTICS

Ülemöödunud nädalal Indias vanglast vabanenud Eesti laevakaitsjad meenutasid, et nendega samas vanglas oli värvika taustaga kohalikke ning ka üks indialane, kes kaasvangil kõrva peast ära lõikas.

Tellijale Tellijale

Chennai kesklinnast 23 kilomeetri kaugusel asuvas Puzhali vanglas istusid Eesti laevakaitsjad ligi kaks aastat, kuni nad tänavu novembri lõpus pärast kohtus õigeksmõistmist vabastati. 2006. aastal avatud kinnipidamisasutus mahutab kuni 3000 vangi.

Laevakaitsjate sõnul aitas neil vanglas aega mööda saata sissetöötatud rutiin. Meestel oli kindel töökorraldus ehk kes millal koristas või süüa valmistas. Vabal ajal tegeles mõni lugemise või trenniga, teised joonistamise ja isegi joogaga.

12.12.2017 14.12.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto