Sisukord
Eesti
Tänane leht
13.12.2017
Eesti Koolikindlustus – uus reaalsus või tabu? (2) Reformierakond nõuab Simsoni tagasiastumist Laevakaitsjate meenutused vanglast: «juuksur» lõikas kaasvangil kõrva ära Kultuurikatla korstna küljest pudenevad kivid Seapidaja Urmas Laht: ministeeriumi nõukojas peavadki olema põllumehed Pool miljonit eestlast geenidoonoriteks Emajõgi on tõusnud Tartus tänavale Ratas lõunatas Schwarzeneggeri, Gatesi ja Mayga Kadunuks jäänud mees elas mitu kuud metsas Hanno Pevkur: Kaja Kallas on varem või hiljem peaminister (52) Majandus Tallinlased võivad nõuda veefirmalt hüvitist Teine sammas populistide rünnaku all (12) Välismaa Putin meelitab krimmitatarlasi Manhattan pääses šokiga «Taheti, et me Krimmist ära sõidaks» (6) Arvamus Vladimir Juškin: milliseks sõjaks valmistub Putin? (8) Risto Berendson: minagi olen Venemaal karistatud Mart Raudsaar: tants aurukatla ümber (1) Margit Sutrop: suurprojektidest rääkides – ühel meelel ja ühel keelel? (6) Postimees 1991. aastal: mehel on mälestusi Postimehest ja Jaan Tõnissonist Juhtkiri: Tallinn pisaraid ei usu Vastukajad Kultuur Eliit peab trotsima uinutavaid müüte Siis, kui arhitektid veel joonistasid Sport Rovanperä valis Škoda Gheorghe Creţu: ma ei taha lähinädalatel võrkpallist kuuldagi Venemaa andis olümpiale ihkajatele rohelise tule, ROK kärbib aga usinalt nimekirja Dohast Dohani: tippkonkurentsi naasnud Lehist rõõmustab armas närvileevendaja Tartu Tartu 31 000 hauaplatsi raiuti kaardirakendusse Setu rahvuseepos ilmus piduliku raamatuna Käib lodjakoja rajamise kolmas katse (3) Urmas Klaas: uus eelarve panustab Tartu konkurentsivõime suurendamisse (2) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Hanno Pevkur: Kaja Kallas on varem või hiljem peaminister

6 min lugemist
Hanno Pevkur FOTO: Eero Vabamägi

Viimastel kuudel Reformierakonna sees vindunud sisetülis on hiljuti kõlama hakanud aina kõvemad paugud. Siim Kallas soovib uut esimeest, Hanno Pevkur sisevalimisi kohe järgmise aasta alguses. Nüüd tunnistab Pevkur, et toetaks Kaja Kallase kandideerimisel just teda.

Tellijale Tellijale

Vaatame tagasi aastatagustele Reformierakonna esimehe valimistele. Kas Kallased mängisid toona esimehe valimistel teid toetades topeltmängu, et aasta hiljem tõuseks esile Kaja Kallas?

Aasta tagasi toimunud erakonna esimehe ja juhatuse valimistel oli erakonnaliikmetel põhimõtteline valik, kas jätkata vanaviisi või valida avatus ja rohkem kaasav juhtimine. Häältega 1048 vs. 635 valiti mind uueks juhiks. Ma usun, et Kaja Kallas on nagu minagi jätkuvalt seda meelt, et erakonna juhtimine saab põhineda vaid avatud sisedemokraatial, mitte kombineerimisel või salakokkulepetel. Tunnen Kaja kui ausat, arukat ja sõnapidajat inimest.

12.12.2017 14.12.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto