Sisukord
Eesti
Tänane leht
13.12.2017
Eesti Koolikindlustus – uus reaalsus või tabu? (2) Reformierakond nõuab Simsoni tagasiastumist Laevakaitsjate meenutused vanglast: «juuksur» lõikas kaasvangil kõrva ära Kultuurikatla korstna küljest pudenevad kivid Seapidaja Urmas Laht: ministeeriumi nõukojas peavadki olema põllumehed Pool miljonit eestlast geenidoonoriteks Emajõgi on tõusnud Tartus tänavale Ratas lõunatas Schwarzeneggeri, Gatesi ja Mayga Kadunuks jäänud mees elas mitu kuud metsas Hanno Pevkur: Kaja Kallas on varem või hiljem peaminister (52) Majandus Tallinlased võivad nõuda veefirmalt hüvitist Teine sammas populistide rünnaku all (12) Välismaa Putin meelitab krimmitatarlasi Manhattan pääses šokiga «Taheti, et me Krimmist ära sõidaks» (6) Arvamus Vladimir Juškin: milliseks sõjaks valmistub Putin? (8) Risto Berendson: minagi olen Venemaal karistatud Mart Raudsaar: tants aurukatla ümber (1) Margit Sutrop: suurprojektidest rääkides – ühel meelel ja ühel keelel? (6) Postimees 1991. aastal: mehel on mälestusi Postimehest ja Jaan Tõnissonist Juhtkiri: Tallinn pisaraid ei usu Vastukajad Kultuur Eliit peab trotsima uinutavaid müüte Siis, kui arhitektid veel joonistasid Sport Rovanperä valis Škoda Gheorghe Creţu: ma ei taha lähinädalatel võrkpallist kuuldagi Venemaa andis olümpiale ihkajatele rohelise tule, ROK kärbib aga usinalt nimekirja Dohast Dohani: tippkonkurentsi naasnud Lehist rõõmustab armas närvileevendaja Tartu Tartu 31 000 hauaplatsi raiuti kaardirakendusse Setu rahvuseepos ilmus piduliku raamatuna Käib lodjakoja rajamise kolmas katse (3) Urmas Klaas: uus eelarve panustab Tartu konkurentsivõime suurendamisse (2) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Emajõgi on tõusnud Tartus tänavale

1 min lugemist
Emajõe vasakkaldal on vesi jõudnud Kroonuaia silla all tänavale. FOTO: Margus Ansu

Tartlased enam Emajõe vasakult kaldalt Kroonuaia silla alt kuiva jalaga läbi ei pääse, jõgi on seal kaldast kõrgemale tõusnud ja lainetab silla all tunnelis.

Tellijale Tellijale

Eile kella nelja ajal õhtupoolikul oli Emajõe veetase Tartu südalinnas vana Atlantise restorani vastas asuva hüdroloogide mõõdulati nullist 171 sentimeetrit kõrgemal. Tavaliselt küünib jõe veetase detsembris ülikoolilinnas 90 sentimeetrit üle mõõdulati nulli.

«Vett on tõesti palju nii Emajões kui ka meie teistes veekogudes, kõik jõed on üle keskmise taseme,» ütles keskkonnaagentuuri hüdroloogiaosakonna Lõuna regiooni spetsialist Ene Randpuu.

12.12.2017 14.12.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto