Sisukord
Majandus
Postimees
14.12.2017
Majandus POSTIMEHE INTERVJUU Latvanen: Rakvere streik võidi käivitada väljast (9) SUUR INTERVJUU Kadri Simson: ma ei tajunud huvide konflikti (25) Välismaa Galerii ja video: Endiseid ISIS-lasi ravitakse male, sigarettide ja teraapiaga (3) Asüüliotsused võivad kiiremini tulla Schulz ja Merkel kompavad maad valitsuse loomiseks Arvamus Aadu Polli ja Margus Kohava: puidurafineerimistehase rajamist pole põhjust peljata (8) Postimees 1933. aastal: andekuse kuriosumeid. Silmadefektiga isikud on maalijad ja kurdid muusikuteks. Jürgen Ligi: 2019 – lubadused, võimalused, kohustused ... kaos (44) Juhtkiri: kummale poole Eestit kallutate? (15) Sander Punamäe: 50 musta ärapanijat Indrek Teder: kas inimõigused võrduvad kommunismi-utoopiaga? (3) Kultuur Mutant Disco on surnud, elagu... Rahvusooperis esietendub kontserthamburger poistekoorile Sport Arno Pijpers ei jätka FC Flora peatreenerina Kullad kuuluvad Kristinale. Lõplikult (4) Rattamaailma suurim täht Froome põrus dopingukontrollis Belgias särav Timo Tammemaa ihkab lepingut hea klubiga Reis Turismiseadus toob reisijale suuremad õigused Kaheksa Euroopa uhkemat jõuluturgu Tartu Koolide ja hotellide tulekahjuteated tulevikus otse häirekeskusesse ei jõua (1) Tehnilise vea tõttu tuli olümpiaadi korrata Vanemuise mägi täitub järjest hoonetega Lapsi treenivad spordiklubid peavad arvestama hinnatõusuga Linn ehitab intellektipuudega noortele peremajad Arhitekt peegeldab raamatus Tartu kujunemist Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Facebook vastas eksjuhi kriitikale tavatult

2 min lugemist

Populaarne sotsiaalmeediavõrgustik Facebook otsustas vastata meediaavaldusega oma endise asedirektori Chamath Palihapitiya kriitikale, et sotsiaalvõrgustik koos teiste samalaadsete teenustega lõhub ühiskonda. Tavaliselt ettevõte kriitikale meediaavaldusega ei reageeri.

Tellijale

Kuigi Chamath Palihapitiya esitas oma kommentaari juba möödunud kuul, sattus see suurema meediatähelepanu alla sel esmaspäeval, vahendab BBC. Seepeale astus Facebook tavatu sammu, asudes end avalikult kaitsma.

Ettevõtte pressiesindaja sõnul ei ole Palihapitiya enam üle kuue aasta ettevõttega seotud. «Kui Chamath töötas Facebookis, panime palju rõhku sotsiaalmeedia kasutajatelt saadud tagasisidele ning Facebooki kasutajate arvu suurendamisele üle maailma,» selgitas pressiesindaja. «Toonane Facebook oli hoopis teistsugune ettevõte. Kasvades oleme aga mõistnud enam ka sotsiaalmeediaga kaasas käiva vastutuse suurust.»

13.12.2017 15.12.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto