Sisukord
Sport
Tänane leht
14.12.2017
Majandus POSTIMEHE INTERVJUU Latvanen: Rakvere streik võidi käivitada väljast (9) SUUR INTERVJUU Kadri Simson: ma ei tajunud huvide konflikti (25) Välismaa Galerii ja video: Endiseid ISIS-lasi ravitakse male, sigarettide ja teraapiaga (3) Asüüliotsused võivad kiiremini tulla Schulz ja Merkel kompavad maad valitsuse loomiseks Arvamus Aadu Polli ja Margus Kohava: puidurafineerimistehase rajamist pole põhjust peljata (8) Postimees 1933. aastal: andekuse kuriosumeid. Silmadefektiga isikud on maalijad ja kurdid muusikuteks. Jürgen Ligi: 2019 – lubadused, võimalused, kohustused ... kaos (44) Juhtkiri: kummale poole Eestit kallutate? (15) Sander Punamäe: 50 musta ärapanijat Indrek Teder: kas inimõigused võrduvad kommunismi-utoopiaga? (3) Kultuur Mutant Disco on surnud, elagu... Rahvusooperis esietendub kontserthamburger poistekoorile Sport Arno Pijpers ei jätka FC Flora peatreenerina Kullad kuuluvad Kristinale. Lõplikult (4) Rattamaailma suurim täht Froome põrus dopingukontrollis Belgias särav Timo Tammemaa ihkab lepingut hea klubiga Reis Turismiseadus toob reisijale suuremad õigused Kaheksa Euroopa uhkemat jõuluturgu Tartu Koolide ja hotellide tulekahjuteated tulevikus otse häirekeskusesse ei jõua (1) Tehnilise vea tõttu tuli olümpiaadi korrata Vanemuise mägi täitub järjest hoonetega Lapsi treenivad spordiklubid peavad arvestama hinnatõusuga Linn ehitab intellektipuudega noortele peremajad Arhitekt peegeldab raamatus Tartu kujunemist Meelelahutus Koomiks Sudoku

Arno Pijpers ei jätka FC Flora peatreenerina

1 min lugemist
FC Flora endine peatreener Arno Pijpers. FOTO: SANDER ILVEST/PM/SCANPIX BALTICS

JALGPALL. 2017. aasta hooajal FC Flora Eesti jalgpallimeistriks juhtinud Arno Pijpers ei jätka perekondlikel põhjustel klubi peatreenerina – 58-aastane hollandlane peab naasma kodumaale, et hoolitseda ema eest.

Tellijale Tellijale

«Mul on lahkumise üle väga kahju ja olen väga kurb, aga vahel peab tegutsema mõistuse, mitte südame häält kuulates,» lausus Pijpers. «Leian, et kui ma ei saa teha oma tööd sada protsenti ehk pean tegema liiga palju kompromisse töö- ja eraelu vahel, siis pole see aus. See pole minu stiil. Ma nõuan kõigilt sada protsenti pühendumist ja kui ma ise seda teha ei saa, on targem taanduda. Lahkumisel pole vähimatki pistmist jalgpalliga.»

Pijpersi ema elab vanadekodus, mis peagi kolib, see omakorda nõuabki temalt Hollandis viibimist. «See on emale jaoks suur muutus, aga pean langetama perekondliku otsuse. See läheb vastuollu mu ambitsiooniga siin jätkata, aga see otsus tuli langetada,» nentis Pijpers, kes ei välistanud samas jalgpallis jätkamist ega isegi Florasse naasmist.

13.12.2017 15.12.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto