R, 24.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Arno Pijpers ei jätka FC Flora peatreenerina

Kris Ilves
, reporter
Arno Pijpers ei jätka FC Flora peatreenerina
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
FC Flora endine peatreener Arno Pijpers.
FC Flora endine peatreener Arno Pijpers. Foto: Sander Ilvest / Postimees

JALGPALL. 2017. aasta hooajal FC Flora Eesti jalgpallimeistriks juhtinud Arno Pijpers ei jätka perekondlikel põhjustel klubi peatreenerina – 58-aastane hollandlane peab naasma kodumaale, et hoolitseda ema eest.

«Mul on lahkumise üle väga kahju ja olen väga kurb, aga vahel peab tegutsema mõistuse, mitte südame häält kuulates,» lausus Pijpers. «Leian, et kui ma ei saa teha oma tööd sada protsenti ehk pean tegema liiga palju kompromisse töö- ja eraelu vahel, siis pole see aus. See pole minu stiil. Ma nõuan kõigilt sada protsenti pühendumist ja kui ma ise seda teha ei saa, on targem taanduda. Lahkumisel pole vähimatki pistmist jalgpalliga.»

Pijpersi ema elab vanadekodus, mis peagi kolib, see omakorda nõuabki temalt Hollandis viibimist. «See on emale jaoks suur muutus, aga pean langetama perekondliku otsuse. See läheb vastuollu mu ambitsiooniga siin jätkata, aga see otsus tuli langetada,» nentis Pijpers, kes ei välistanud samas jalgpallis jätkamist ega isegi Florasse naasmist.

Tagasi üles