Sisukord
Sport
Postimees
16.12.2017
Eesti Hambaarstid kauplesid välja sobivad tingimused Andres Kuusk – kollase kaardi mees (3) Märt Ots – üha teravamad hambad Hanno Pevkur – ausa külapoisi saatus (7) Kristina Šmigun-Vähi – puhas Kiku! Pardameeskond, kes serveerib metalset einet Ilus kontsert või Vene pehme jõud? (19) Fentanüülisõltlaste arvates elab politsei soovunelmais (1) Välismaa Rumeenia leinab kunagist valitsejat Euroopa Liit ja migrandid (1) Tuski sõnul on piiride sulgemine kvootidest kõvasti tähtsam Praegust põhilist migrandikollet kvoodid ei leevenda (26) Vangi saadetud eksminister hoiatas Venemaa eliiti (15) Arvamus Postimees 1937. aastal: Tallinn kõrgendas palkasid Kristina Šmigun-Vähi – puhas Kiku! Andreas Kaju: kutsuge toimetaja! (8) Peeter Langovitsi tagasivaade: raamatuesitlus Patareis Juhtkiri: et Eesti riik metsa ei läheks (3) Andres Kollist: õiglane infoühiskond, teadus ja eestlus (1) Raimund Ubar: hea teaduse odav väljamüük (1) Artemi Troitski: uttutõmbamise paradoksid (10) Postimehe suur intervjuu metsavaidluste aastast. Kus me oleme ja kuidas siia jõudsime? (9) Priit Pullerits: häbistatu saab heategijaks (2) Kultuur Peeter Langovitsi tagasivaade: raamatuesitlus Patareis EKI keelekool: neitsivillast püksid jalas Artemi Troitski: uttutõmbamise paradoksid (10) Postimehe suur intervjuu metsavaidluste aastast. Kus me oleme ja kuidas siia jõudsime? (9) Sport Spordi lühiuudised Otepää MK-etapp on tõsises ohus Marek Tiits: projekt «feim ja sull»? (6) Tänak pole Toyotast veel õiget aimu saanud Ermits langes 19 kohta, venelased said hooaja esimese poodiumikoha Tarbija Postimees maitseb: parima verivorsti tiitel vahetas tänavu omanikku AK Betti Alveri kadunud tuulelaps Üks teistsugune pilk tõsistele eluprobleemidele Poola deemonitapja tegutseb Lõplikud ja lõputa mängud Barcelona ülikooli professor: Kataloonia ühiskond on sügavalt lõhestunud (8) Amori kolmas tee Andreas Kaju: kutsuge toimetaja! (8) Taavi Minnik: Hispaania prints Sidrun (2) Andres Kollist: õiglane infoühiskond, teadus ja eestlus (1) Postimehe suur intervjuu metsavaidluste aastast. Kus me oleme ja kuidas siia jõudsime? (9) Sissejuhatus Lawrence Durrelli Kreekasse Arter Oh need Hiina imed! Pühade trendid ja jõulutavad Mart Kivastik: Kust võtab Eesti riik mõtte, et peaks inimesi kasvatama? (2) Endine erikooli õpetaja: sellises erikoolis inimeseks ei kasvata (14) Patriootliku Krimmi argipäev (2) Lauamängud toovad seltskonna kokku Filmiarvustus: "Reis Hispaaniasse". Film nagu meditatsioon Appi, laps kukkus reklaami lõksu! VIDEO! Musta ülikonnaga pole midagi peale hakata! (1) Kaja Kallas: kingirõõm või kingistress (13) 109 aastat tagasi Londonis: olümpiamängudele siseneb talisport Raivo E. Tamm jätkab võitlust Supelsaksad peavad pühi Sõiduproov. Volvo XC40: Hiina latern Meelelahutus Koomiks Sudoku

Spordi lühiuudised

2 min lugemist
Justyna Kowalczyk FOTO: KIRILL KUDRYAVTSEV/AFP

Aga hais jäi alles...

Justyna Kowalczyk kommenteeris sotsiaalmeedias Kristina Šmigun-Vähi dopingusüüdistustest pääsemist.

9.

koha teenis Alpi karikasarja vabatehnikasprindis Raido Ränkel. Naistest oli Tatjana Mannima 24.

KORVPALL

Porzingis sai vigastada

New York Knicksi korvpallimeeskond sai ookeanitaguses meistrisarjas NBA kirja hooaja 15. võidu, kui 111:104 alistati Brooklyn Nets. Rõõmustamiseks Knicksil aga põhjust pole, sest meeskond kaotas oma liider Kristaps Porzingise (pildil). Juba avaveerandil oma vasakule põlvele haiget teinud lätlane süvendas teisel poolajal vigastust, küsis kohe vahetust ja lonkas riietusruumi. «Tundsin, et põlv andis veidi järele, ja oli ka veidi valus. Asi oli rohkem ettevaatlikkuses,» selgitas 13 punkti visanud superstaar meediale. «Korraks oli terav valu ja kõik. Mul puudub ausalt öeldes info, mis juhtus, aga loodetavasti ei ole see midagi tõsist.»

OLÜMPIA

India ihkab suurvõistlust

Kui 2026 taliolümpiamängud võivad toimuda Rootsis ning spordipeo kelgutamisvõistlused Eesti külje all Siguldas, siis 2032 suvemängude korraldajaks võib saada mõni miljardiriigi India metropol. Kohaliku olümpiakomitee uus juht Narinder Batra lubas esitada India nimel taotlused korraldamaks 2032. aasta olümpiamänge, 2030. aasta Aasia mänge või 2026. aasta Briti rahvaste ühenduse mänge. «Peaksime mõtlema suurelt, kuid nende mängude võõrustamine sõltub valitsusest, sest nemad peavad rahastuse heaks kiitma,» ütles Batra.

Vaatamata oma hiiglaslikule rahvaarvule pole India olnud olümpiamängudel eriti edukas, sest suure osa rahvastiku meelisalaks on sinna mittekuuluv kriket. Kokku on võidetud 28 medalit, kõik suveolümpiatelt, millest üheksa on kuldsed. Võrdluseks: tuhat korda väiksema rahvaarvuga Eestigi on iseseisva riigina võitnud suveolümpiatelt üheksa kulda.

JALGPALL

Argentiina vutimehel lasub mõrvakatsesüüdistus

Endine Argentiina jalgpallikoondislane seisab silmitsi karmi süüdistusega. «Minu abikaasa, Lucho Gonzalez (2004 olümpiavõitja, Prantsusmaa ja kuuekordne Porgugali meister – toim) proovis mind tappa,» kurtis meediale vutimehe naine, Andreia da Silva Marques. «Ta üritas mind lämmatada ja nüsis mu randmeid, riputas mu posti otsa ja kutsus lapsed vaatama, kuidas ma rõdult alla kukun. Meie töötajad kutsusid politsei.»

Naine lisas: «Me tülitsesime ja ta üritas mind tappa. Siis tassis ta maja tühjaks, võttis kõik mu ehted, kogu raha meie kontodelt, tühistas mu pangakaardid ja varastas mu raha.»

Tartu kohtub saarlastega

Võrkpalli karikavõistluste finaalis kohtuvad 29. detsembril Saaremaa ja võõrustaja Tartu. Viimased alistasid viimased poolfinaalis 3:0 TTÜ.

Nõmme 62. kohal

Engelbergis toimuval suusahüpete MK-etapil sai Martti Nõmme kvalifikatsioonis 62. koha (109 m, 91,6) ja jäi põhivõistluse ukse taha.

Seotud lood
    15.12.2017 18.12.2017
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto