Sisukord
Sport
Tänane leht
20.12.2017
Eesti Kõige tähtsam on märgata ja rääkida (96) Ökoloogide analüüs näitab, et miljarditehasest jääv jalajälg pole sugugi nii puhas (7) Majandus Osa ettevõtteid vaatab reklaami näitamisele Kremli-meelses PBKs läbi sõrmede (3) Eesti Pank: Eesti majandus on jõudnud kasvu haripunkti Enamik saab ikka kätte alla tuhande euro Välismaa Välismaa lühid 20.12.2017 Trump õõnestab eriuurija jalgealust Analüütik: kas Soome Snowdeni afäär? Katalaani kaupu boikoteerides tulistab ülejäänud Hispaania endale jalga (5) «Katalanist, mine Katalooniasse!» (1) Ühisest keelest hoolimata ei suuda Valencia katalaani «paellavargaid» mõista Krimmitatarlased teevad maailmas kampaaniat Arvamus Lembit Uustulnd: koolitus – elukoolitus Pavel Ivanov: «Imede põld» ja muu keelatud vili (1) Ahto Kivi: eraalgatus koolipidamises on oluline (1) Arved Breidaks: lõunaeestlased saavad pügada (3) Juhtkiri: vabariigi valvur, mitte kummitempel (6) Postimees 1939. aastal: tarvilik käsiraamat igale kodanikule Janar Ala: rahva peegeldused raamatute selgadel Kultuur Jõuluturneede rekordaasta: muusikud rabavad, kuidas suudavad Loojad omavahel: loomingust, alkoholist, kannatusest ja enesehävitamisest Sport Tšernoussov tembeldati reeturiks Mõõt täis: Ferrari annab Räikkönenile viimase võimaluse Pärnu püüab täna eurosarjas edasipääsu USADA Gatlini skandaalist: kõiki peetakse süütuks, kuni on tõestatud vastupidist (1) Tartu Kuulutused, 20. detsember 2017 Tartu rattaringluse plaanides samm tagasi: elektrirattad meie talve ei sobi (3) Tartus lendab aastavahetusel taevasse 6544 tulelasku Tammeka alustab hooajaks valmistumist kaptenita C. Bechsteini tiibklaver hingab kliinikumi õhku Jüri Laurson: Emajõgi vajab kodanikukaitset Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tšernoussov tembeldati reeturiks

1 min lugemist
Ilja Tšernoussov on saanud paljude venelaste silmis külge reeturi templi. FOTO: DAMIEN MEYER/AFP/Scanpix

Venemaa suusakoondises on puhkenud omalaadne sisetüli, sest koondise peatreener Juri Borodavko on veendunud: pärast Aleksandr Legkovi ja Maksim Võlegžanini diskvalifitseerimist Sotši olümpiavõitjaks kerkinud Ilja Tšernoussov on ise kaasmaalaste eemaldamise taga.

Tellijale Tellijale

Sotšis meeste maratonidistantsil esialgu kolmikvõidu saanud kaks venelaste paremat meest ehk Legkov ja Võlegžanin on olümpiamängudelt elu lõpuni diskvalifitseeritud ja nende tulemused Sotšis on riigi dopinguprogrammis osalemise tõttu tühistatud.

Kullale tõusis Tšernoussov, aga Borodavkole ei mahu hinge, et tema vastu pole süüdistusi esitatud. Järeldus: Tšernoussov on dopinguküttidega mestis ehk reetis kaasmaalased! «Ma ei tea, mis temast saab. Eks ta võib end turvaliselt tunda, sest osales salaliidus ja andis omad üles,» vahendas Expressen Borodavko seisukohta.

19.12.2017 21.12.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto