Sisukord
Äriuudised
Postimees
22.12.2017
Eesti Lapsed saavad ise valida sobiva käekirja (2) Kriksadullide aeg Eesti koolis saab läbi (84) Eesti panganduse pronksiöö (1) Majandus Souteri Poolas alistanud bussihiid jõuab peagi Eestisse (1) Välismaa Katalaani leerid üritasid teineteist innukusega üle trumbata Katalaani Rahvusassamblee äratas vaguras kodanlases tulise poliitiku (1) Arvamus Kalev Stoicescu: Trumpi julgeolekustrateegia (1) Üleskutse: kingi lapsele kained jõulud! Andrus Karnau: Est-Fori ülbus ja rahva usaldamatus (3) Joosep Värk: kaitsevägi, ma ei tule (35) Villu Päärt: mu viiemiljonine ema. Lugu lootusest ja imest Edasi 1990. aastal: maskiga röövlid Vaba tänavas Juhtkiri: mängigem siiski reeglite järgi?! Kultuur Hellad ja libedad naishundid linoollõigetes Sport Norra suusatähe tervise parandamiseks võeti kasutusele äärmuslikud meetmed Tippspordist lahtilaskmise keerukus (2) Ghana skeletonimees ja Nigeeria bobinaised - Aafrika vallutab taliolümpiat Tartu Austraallaste paar asus 12 kuuks Eestisse elama, et näha enda ümber lund ja aastaaegu (1) Astrofüüsik Jaan Einasto: kui me Maal kõik vussi keerame, siis teeme seda ka Marsil (4) Nahkkindamehed tähistavad korüfee sünnipäeva korraliku madistamisega Haiglaravil viibivad lapsed tutvusid jõulude eel teadusmaailmaga Video: Ahhaa targas Tartus sõidab juba tramm Nukukodu päkapikud valmistavad südametega mängumaju Lugu õnnelehest, kuningliiliast ning pitsimeistrist (1) Jõulutaat Ukko viib tuledesäras autoga loomaparki pühaderõõmu Rannar Raba: jõuludest jõuludeni Mis oleks, kui mugiks kogu advendiaja seapraadi ja piparkooke? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Souteri Poolas alistanud bussihiid jõuab peagi Eestisse

3 min lugemist
2014. aastal, aasta enne seda, kui Šoti miljardäri sir Brian Souteri Superbus laienes Eestisse, käis ta Hugo Osulaga kohtumas, et tema bussiäri ära osta. Ilmselgelt ei võtnud Osula vedu. FOTO: Erakogu

Kuigi esiti võib tunduda, et Lääne- või Kesk-Euroopa bussiveoturul toimuv meid ei puuduta, näeb Eesti suurima bussiettevõtte Mootor Grupi omanik Hugo Osula seal toimuvas märki sellest, mis Eestis ja tema ettevõttes järgmiseks juhtuma hakkab.

Tellijale Tellijale

«See näitab, mida on võimalik turul teha, kui ollakse viimse piirini uuenduslik ja tullakse turule uue tehnoloogiaga,» viitab Mootor Grupi omanik Hugo Osula Poolale, kus Saksa Flixbus võtab üle Eestiski kätt proovinud Šoti miljardäri Brian Souteri Polski Busi.

Poola meedia teatel kaob Souterile kuuluv Polski Busi kaubamärk kevadel sootuks, liinid ja bussid võtab üle Saksa bussifirma Flixbus. Töö kaotavad kõik Polski Busi klienditeenindajad ja turundusinimesed. Võib-olla kaotab töö ka mõni Polski Busi bussijuht, kuid suur osa neist läheb üle Flixbusi palgale.

21.12.2017 23.12.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto