Souteri Poolas alistanud bussihiid jõuab peagi Eestisse

2014. aastal, aasta enne seda, kui Šoti miljardäri sir Brian Souteri Superbus laienes Eestisse, käis ta Hugo Osulaga kohtumas, et tema bussiäri ära osta. Ilmselgelt ei võtnud Osula vedu. FOTO: Erakogu

Kuigi esiti võib tunduda, et Lääne- või Kesk-Euroopa bussiveoturul toimuv meid ei puuduta, näeb Eesti suurima bussiettevõtte Mootor Grupi omanik Hugo Osula seal toimuvas märki sellest, mis Eestis ja tema ettevõttes järgmiseks juhtuma hakkab.

Tellijale Tellijale

«See näitab, mida on võimalik turul teha, kui ollakse viimse piirini uuenduslik ja tullakse turule uue tehnoloogiaga,» viitab Mootor Grupi omanik Hugo Osula Poolale, kus Saksa Flixbus võtab üle Eestiski kätt proovinud Šoti miljardäri Brian Souteri Polski Busi.

Poola meedia teatel kaob Souterile kuuluv Polski Busi kaubamärk kevadel sootuks, liinid ja bussid võtab üle Saksa bussifirma Flixbus. Töö kaotavad kõik Polski Busi klienditeenindajad ja turundusinimesed. Võib-olla kaotab töö ka mõni Polski Busi bussijuht, kuid suur osa neist läheb üle Flixbusi palgale.

21.12.2017 23.12.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto