P, 22.05.2022

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Vajad eelkõige vaheldust, püüdled vabaduse ja sõltumatuse poole. Oled avatum ja vabameelsem, oskad elust rõõmu tunda.

SÕNN Hoia oma kulutused rangemalt kontrolli all. Sind võib vallata kihk mööda poode käies soetada ilusaid, ent mitte just vajalikke asju.

KAKSIKUD Mingid olulised asjad, millele sa pole õigel ajal piisavalt tähelepanu pööranud, tekitavad probleeme. Ära jätka nende vältimist, lahenda need!

VÄHK Pead suutma kiiresti reageerida ja olukorda hinnata, sest otsuste tegemiseks pole sulle antud just ülemäära palju mõtlemisaega.

LÕVI Küllap on sulle nüüd tähtis, et hea välja näeksid, eelistad kalleid ja silmatorkavaid rõivaid, soetad midagi uut oma garderoobi.

NEITSI Tekib uusi lennukaid ideid, mis on samas realistlikud. Tasub oma mõtteid edasi arendada ja täpsemateks tulevikuplaanideks vormida.

KAALUD Tähelepanu on kodustel suhetel. Oled oma lähedaste suhtes väga nõudlik – ootad neilt täpsust, ausust ja õigeid otsuseid.

SKORPION Enesetunne on hea, vaatad optimistlikult tulevikku. Energiat on palju, ent sa ei pruugi seda kuigi mõistuspäraselt kasutada.

AMBUR Koostöö ei pruugi äriasju ajades just valutult sujuda. Ootad kaaslastelt palju, samas märkamata, kas ka ise annad sama tugeva panuse.

KALJUKITS Kipud suhtuma kallimasse kui omandisse, tahad teda liigselt kontrollida. Kui teine rohkem vabadust vajab, tekitab see sinus umbusaldust ja armukadedust.

VEEVALAJA Nii mõnigi asi, millest kuuled, võib olla üllatav, ent sellest on kasu – oskad ümbritsevaid inimesi objektiivsemalt hinnata ja nendega suhteid kujundada.

KALAD Raha- ja äriasjad ei pruugi plaani järgi minna, ent ära sellest heitu – samas võib ootamatult tekkida väga soodsaid võimalusi.

Salvesta lood hiljem lugemiseks!
Minu lood
Eesti uudised
Majandus
Maailm
Arvamus
Kultuur
Sport
Tartu Postimees
Tagasi üles