Sisukord
Sport
Tänane leht
28.12.2017
Eesti ​Lasteaias esihambad kaotanud tüdruku ema protsessib (17) Dilbert Eestimaalastel on seljataga hea aasta (11) Mereakadeemia sai saja-aastase viivitusega tornikellad EV 100 saab avapaugu vana-aastaõhtul Tartu Ülikooli senat nimetas rektori kohusetäitjaks Tõnu Lehtsaare Postimehe ajakirjanikke tunnustati inimkaubandusega võitlemise eest Majandus Ida-Virumaal alustab bitcoin'i kaevandus (7) POSTIMEHE INTERVJUU Tõniste: olen suutnud valitsust õigemale rajale aidata (60) Välismaa Kriimsilmad valmistavad prantslastele peavalu USA meediavisionäär: ajakirjanduse edu või ebaedu ei näita klikkide arv Pühadekink evangeelsetele kristlastele Arvamus Aare Tark: me õõnestame oma ainsat päris ressurssi (44) Juhtkiri: olgu meil spordist rõõmu, mitte viha Andres Kasekamp: ebakindluse aasta (8) Postimees 1933. aastal: sportlastel rõõmsad pühad Taavi Minnik: ETV+ vajab restart'i (4) Darja Saar: kas peegel on kõver? (3) Kultuur Toss ja löga! Maailmaklassi ulmekas! Esimene uue heliloomingu yrr Tubina muuseumis peletas jõulumeeleolu (1) Raamist väljas: Kunstiaasta 2017 ehk mida tähendab poliitiline kunst? (1) Sport Vilepuhuja advokaat läks ROKiga tülli Ott Järvela: aasta sportlase valimiste eurovisioonistumine (21) Haigestumised laastavad Eesti suusakoondist Jaanalinnumäng mainet ei paranda, aus enesekriitika aga küll Tartu Oeconomicum lammutatakse pärast aastavahetust (1) Rektori kohusetäitjaks valitud Tõnu Lehtsaar: esmatähtis on tagada ülikooli rahulik järjepidevus Uude lastehaiglasse basseinid ei mahu Elva vald meelitab elanikke suure sünnitoetuse ja väikse lasteaiatasuga Fotograaf näitab romade elu läbi lapsesilmade Pühade ajal niitis libedus inimesi jalust nii kalmistul kui tänavatel Talvise koolivaheaja laagrites saab nii kokata kui ka maiustustest kodulinna ehitada Meelelahutus Koomiks Sudoku

Vilepuhuja advokaat läks ROKiga tülli

1 min lugemist
Pildil on olümpiarõngad. FOTO: Mikhail Tereshchenko

Venemaa riikliku dopinguprogrammi paljastaja Grigori Rodtšenkovi advokaat Jim Walden ei ole rahul Rahvusvahelise Olümpiakomiteega. ROKis tegutsevat argpüksid, kes ei kaitse Rodtšenkovi piisaval määral, teatas advokaat.

Tellijale Tellijale

BBC vahendab Waldeni süüdistust, nagu oleks Venemaa asunud vasturünnakule, nõudes ROKilt kulisside taga Rodtšenkovi väljaandmist. Moskva dopingulabori kunagine juht põgenes kaks aastat tagasi USAsse ja on jätkuvalt avalikkuse eest peidus. «Kui Venemaa soov läbi läheb, ootavad doktor Rodtšenkovi ees piinamine ja surm,» ei hoidnud Walden olukorda kirjeldades värve kokku. ROK aga ei vaevu Waldeni sõnul Rodtšenkovi kaitseks «väikest sõrmegi liigutama». Seetõttu ähvardab Walden, et olukorra püsimisel ei pruugi tema klient enam ametivõimudele lisatunnistusi anda.

27.12.2017 29.12.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto