Sisukord
Eesti
Tänane leht
29.12.2017
Eesti Suur lugu: kuuldused telegrammi surmast on kõvasti liialdatud (8) PBK esindaja Eestis: meid süüdistatakse ebaõiglaselt (44) Valitsus eraldas kirikutele hüvitisena kaheksa miljonit eurot Eesti aastal 2018: raha ühest taskust sisse, teisest välja (2) Eesti kodanik mõisteti Ukrainas süüdi Donbassis sõdimise eest (1) Majandus Börsi selle aasta tegijad olid Harju Elekter, PRFoods ja Tallink Välismaa Berliinlased on hädas agressiivsete metssigadega (3) KOHALIK VAADE. Jõulupuust sai korruptsiooni sümbol POSTIMEHE INTERVJUU. Liibüa välisminister: ISISel on paremad relvad kui meil Välismaa lühiuudised 29.12.2017 Võimuvaakum võib Haftari presidendiks aidata Arvamus Juhtkiri: eluga rahul Juhtkiri: kui raha kasti kolksatab... (20) Priit Pullerits: tänamatu rahvas (7) Postimees 1901. aastal: toimetus lubab uueks aastaks tõsist lugemist Kolumnistide esiviisik: millised olid 2017. aasta kõige olulisemad sündmused Eestis? Kolumnistide esiviisik: millised olid 2017. aasta kõige olulisemad sündmused maailmas? Kolumnistide esiviisik: kes olid 2017. aasta kõige silmapaistvamad isikud Eestis? Kolumnistide esiviisik: kes olid 2017. aasta kõige silmapaistvamad isikud maailmas? (3) Kultuur Elu on ainukordne ja seda ei pea häbenema! (2) Sport Sildaru pälvis järjekordse tunnustuse Kommentaar: rekordimehe tulek ei pruugi Klavani mänguaega süüa Ott Tänak: kõiki sportlasi tuleb austada (2) Kümme ässa löönud Kanepi alustas hooaega kindla võiduga Saaremaa sidemängija süda vajas enne karikafinaali kirurgilist sekkumist Tartu Galerii: mundrimehed võõrustasid nii suuri kui ka väikesi huvilisi Kaarsilla uuendamine on aasta kaalukaim tegu Kristiina Ehin: päris punk oli ärihoone avamisel aadetest ja luulest rääkida (5) Tartu Postimehe 2017. aasta plussid ja miinused Meelelahutus Koomiks Sudoku

Eesti aastal 2018: raha ühest taskust sisse, teisest välja

4 min lugemist
PRN01: RAHA : P FOTO: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Kuigi Eesti inimesed võidavad uuel aastal rakenduvatest seadusemuudatustest eelkõige pere- ja terviserindel, tuleb neil senisest märksa enam tegeleda maksudega kaasneva bürokraatiaga. Samuti ei tasuks imestada, kui kütuseaktsiisi tõus nihutab bensiini liitrihinna üle 1,3 euro, mida pole siinmail nähtud juba kolm aastat.

Tellijale Tellijale

PERE JA LAPSED

  • Lapsetoetus pere esimesele ja teisele lapsele tõuseb 55 euroni.
  • Märtsist kehtestatakse kolmikute ja enamaarvuliste mitmike toetus, mis on 1000 eurot kuus ühele vanemale kuni laste 18-kuuseks saamiseni.
  • Märtsist saab vanemahüvitise saamise ajal teenida senisest suuremat töist tulu – kuni pool vanemahüvitise 1544-eurosest ülempiirist kuus –, ilma et hüvitist vähendataks.
  • Raske puudega laste vanemad saavad õiguse õppelaenu riigipoolsele kustutamisele.
  • Kaob abikaasade ühisdeklaratsioon.
28.12.2017 30.12.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto