Sisukord
Sõbranna
Postimees
06.01.2018
Eesti Elektrooniline Postimees aina kasvab Eesti mõjukaim perekond Poska (9) Välismaa Leedu kirikust tuli päevavalgele juutide aare (5) Kristlaste arvust kiiremini kasvab nende tagakiusamine (10) KOHALIK VAADE. Türgi ja Kreeka kruvivad pinget Basra peapiiskop võitleb migratsiooniga Arvamus Majakad ja virvatuled Juhtkiri: aasta inimese valiku sõnumid 2018 meedias: võitlus mitmel rindel 160 aastat rikastatud uudiseid (1) Rabav elu otsepildis Postimees teeb olümpiaga ajalugu Elektrooniline Postimees aina kasvab Kaebused Postimehe kohta pressinõukogule (1) Postimees on tugevam kui kunagi varem (48) Aarne Mäe: Rakveresse asumisele (3) Ajatolla Ali Khamenei - Iraani meeleavaldajate vihaobjekt (2) Sport Freitagi valus kukkumine vallandas ametnike sõnasõja Ilves: seis ei ole halb ega hea Fourcade võitis, Ermits 42. kohal Ülekullatud Reali argipäev: kas Ronaldo ja Zidane lahkuvad? Kanal 2 alustab saatega «Teel olümpiale», esimese osa fookuses Eesti kiiruisutamine Norrasse siirdunud Igonen Postimehele: vahepealsed nädalad olid mu jaoks täis teadmatust Mart Soidro: tuled Eestimaa akendes ei kustu veel VIDEO! Trenni stressi tapma! Tarbija Jaanuari ostukorv: millised hinnad tõi kallinev uus aasta? Arter 999 euro eest kontserdile? Pole paha! Filmiarvustus: «Teine armuke» on suurepärane Euroopa film (2) Arteri suur intervjuu! Nikolai Bentsler: tänan vanemaid, kes kasvatasid minust inimese (1) Saue lapsed ja täiskasvanud ehitavad nullist võistlusdroone (1) Ilona Leiva kolumn: õnnelik olemisest ja enda luuseriks tembeldamisest (1) Pirukas päästab päeva Ise nii väike – ja nii palju medaleid! (2) Suur aasta horoskoop 2018: kollane maakoer toob õnne, armastust ja raha, kuid ka seiklusi Hullumaja on moes! Armas galerii: käbid kukuvad kännust kaugele VIDEO! Trenni stressi tapma! Sõiduproov Nissan Micraga. Kuidas mõjutavad ehitamata jäetud teed väikeautosid? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Suur aasta horoskoop 2018: kollane maakoer toob õnne, armastust ja raha, kuid ka seiklusi

15 min lugemist
Kollane koer on täis mängulusti. FOTO: Caro / Scanpix

Punane tulekukk annab 16. veebruaril valitsuskepi üle kollasele maakoerale, kes valitseb kuni 2019. aasta 4. veebruarini. Koera seostatakse kohuse- ja vastutustunde, harmoonia, stabiilsuse ja eneseväärikusega.

Tellijale Tellijale

Aasta energeetilised põhivõnked on koeralikud. Neil, kellel on nimetatud omadusi kõige rohem, peaks keskmisest paremini minema. Kuid igaüks on oma õnne sepp – kui saatus ulatab midagi kibedat ja haput, saab sellest hea tahtmise ja pealehakkamise korral teha midagi magusat.

Üldjoontes on 2018. aasta täis uut ja värsket energiat, esineb ka mõningaid pingeid, kuid need on pigem nagu kirss tordil. Koer toob selgepilgulisuse ja oskuse lahendada asju diplomaatiliselt, kuid kui on vaja vaprust, siis leidub ka seda. Koertele meeldib liikumine, seega võib olla olla palju matkamist ja reismist, millega kaasneb uue katsetamine. Seiklusi jagub seinast seina, on nii neid, mis võivad olla ohtlikud, kui ka neid, mis on lõbusad, harivad ja romantilised. Suureneb spordi- ja meelelahutussündmustest osasaamine.

05.01.2018 08.01.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto