Sisukord
Muusika
Postimees
06.01.2018
Eesti Elektrooniline Postimees aina kasvab Eesti mõjukaim perekond Poska (9) Välismaa Leedu kirikust tuli päevavalgele juutide aare (5) Kristlaste arvust kiiremini kasvab nende tagakiusamine (10) KOHALIK VAADE. Türgi ja Kreeka kruvivad pinget Basra peapiiskop võitleb migratsiooniga Arvamus Majakad ja virvatuled Juhtkiri: aasta inimese valiku sõnumid 2018 meedias: võitlus mitmel rindel 160 aastat rikastatud uudiseid (1) Rabav elu otsepildis Postimees teeb olümpiaga ajalugu Elektrooniline Postimees aina kasvab Kaebused Postimehe kohta pressinõukogule (1) Postimees on tugevam kui kunagi varem (48) Aarne Mäe: Rakveresse asumisele (3) Ajatolla Ali Khamenei - Iraani meeleavaldajate vihaobjekt (2) Sport Freitagi valus kukkumine vallandas ametnike sõnasõja Ilves: seis ei ole halb ega hea Fourcade võitis, Ermits 42. kohal Ülekullatud Reali argipäev: kas Ronaldo ja Zidane lahkuvad? Kanal 2 alustab saatega «Teel olümpiale», esimese osa fookuses Eesti kiiruisutamine Norrasse siirdunud Igonen Postimehele: vahepealsed nädalad olid mu jaoks täis teadmatust Mart Soidro: tuled Eestimaa akendes ei kustu veel VIDEO! Trenni stressi tapma! Tarbija Jaanuari ostukorv: millised hinnad tõi kallinev uus aasta? Arter 999 euro eest kontserdile? Pole paha! Filmiarvustus: «Teine armuke» on suurepärane Euroopa film (2) Arteri suur intervjuu! Nikolai Bentsler: tänan vanemaid, kes kasvatasid minust inimese (1) Saue lapsed ja täiskasvanud ehitavad nullist võistlusdroone (1) Ilona Leiva kolumn: õnnelik olemisest ja enda luuseriks tembeldamisest (1) Pirukas päästab päeva Ise nii väike – ja nii palju medaleid! (2) Suur aasta horoskoop 2018: kollane maakoer toob õnne, armastust ja raha, kuid ka seiklusi Hullumaja on moes! Armas galerii: käbid kukuvad kännust kaugele VIDEO! Trenni stressi tapma! Sõiduproov Nissan Micraga. Kuidas mõjutavad ehitamata jäetud teed väikeautosid? Meelelahutus Koomiks Sudoku

999 euro eest kontserdile? Pole paha!

4 min lugemist
Guns N´Roses laseb end 999 euro eest vaid lava eest vaadata – ühispildist hingehinda maksnud fännidega pole nad huvitatud. FOTO: SCANPIX

Siit-sealt on juba olnud kuulda rõõmuhõiskeid, et alanud aasta toob kontserdilavadele erakordsel hulgal kõrgtasemel artiste. Arter uuris, kas jutt vastab tõele, ning võrdles sellega, mida on naabritel – Soomest Poolani – vastu pakkuda. Loomulikult võrdlesime ka piletihindu.

Tellijale Tellijale

Ilmselt tulekski alustada piletihindadest – ning sellest kõneldes ei saa kuidagi mööda minna paljude muusikasõprade aastakümnetepikkusest ihaldusobjektist, ansamblist Guns N’Roses, kes tänavu suvel Eestit ja Poolat külastab. Lisaks Eestis praegu müüdavale 69-eurosele nn tavapiletile on saadaval ka 999-eurone pääse «Welcome To The Jungle Ultimate Package», mis kujutab endast, kui me ei eksi, kindlasti üht kalleimat fännipaketti meie kontserdikorraldamise ajaloos.

Peab ikka tõesti olema suur 33-aastase ja kümme aastat tagasi viimase albumi üllitanud Guns N’Rosesi austaja, et nõustuda Eesti keskmise kuupalga või isegi, kui kuupalk väiksem, kahe kuu palga eest  tundide viisi fännitsoonis seisma. Peale seismise on kalli pileti omanikul võimalus kasutada seisukohtadega VIP-poodiumi ning soovi korral  pendeldada fännitsooni ja poodiumi vahel. Samuti avaneb tal võimalus kohtuda ansambli tehniliste töötajatega, mõistmaks, mida tähendab maailma suurima rokktootega tuuritamine, ning juua samas «tasuta» õlut ja veini. Veel saab laval teha grupipilti, kusjuures ansambliliikmed pildistamisel ei osale, ning suurepärast sündmust jääb alatiseks meenutama bändi kaelakaart ja -pael, VIP-kingitus ja VIP-pilet.

05.01.2018 08.01.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto