Sisukord
Majandus
Tänane leht
05.01.2018
Eesti Esimesed geoloogid plaanivad Rakveresse kolida Kultuurikatla korsten saab kaitsva võrgu Haldusreformi mängimine Hiiumaa moodi (2) Parteilased maakondlike talituste etteotsa Kes on Justin Sobaje ja kuidas ta jõudis Helger Lipmaani? (2) Keda on arvatud peituvat Satoshi Nakamato nime taga? Mikser: koostöö Kremli-meelse meediaga oleks allaandmine (2) Kadunud meest otsiti koerte ja drooni abil Jaht maailma otsituimale mehele jõudis Eestisse (7) Majandus Investor Mari annab aru: minu esimene aasta Välismaa Savijalgadel Bulgaaria asub ELi tüürima (3) Endine peastrateeg kuulutas Trumpidele sõja Arvamus Henrik Roonemaa: idufirmadel läks kehvasti ja see on väga hea (2) Kaire Uusen: väga andekas, aga väga õnnetu Eesti alkohoolik (44) Juhtkiri: Hiiumaa potjomkinid (2) Neeme Korv: kvoot, mis peaks olema null Priit Simson: Assadi mahamatmisega ei maksa kiirustada (13) Postimees 1999. aastal: esimene Eestis siiratud maksaga mees toibub Jüri Luik: kuidas kaitseme Eestit? (7) Sport Võit iga hinna eest? Kanepi kaotus, mis puhus lootused taas lõkkele Pyeongchangi mäesuusaprintsessi Mikaela Shiffrini uskumatu eesmärk Oberstdorfis kukuti palju, mitmekesiselt ja valusalt Uus formaat äratab mäesuusatajates ebatavalised tunded Fotouudis: Venel pöial püsti. Varese loodab taas eestlase peale Tartu Tehvandi lumetus pani vallajuhi selgitust nõudma Eelmisel aastal uppus inimesi nii vannis kui ka koduses tiigis Valgusküla tõmbab tuleetendusega otsad kokku Vabalt ringi lippavad koerad riskivad jäise suplusega Endine Tartu esimaadleja avab vaksalis näituse Hiinalinnast Pintslid, värvid, oksad, pärlid, pehme mööbel, klaas ja nahk – kõik iseenda pärast! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kes on Justin Sobaje ja kuidas ta jõudis Helger Lipmaani?

2 min lugemist
Jurist Justin Sobaje FOTO: foley.com

Justin Sobaje (hääldub Sobaadši) on Los Angelese advokaat, kes töötab 1842. aastal asutatud advokaadibüroo Foley & Lardner LLP heaks. 2010. aastal ulatus firma käive Wikipedia andmetel 633 miljoni USA dollarini. 1986. aastast alates on see alati olnud ka ajakirja American Lawyer igal aastal avaldatavas parimate advokaadibüroode esisajas. Sobaje on firmas töötanud 14 aastat. 

Tellijale Tellijale

Kõnealuses advokaadibüroos on töötanud ka näiteks endine Wisconsini senaator Russ Feingold ja Wisconsini kuberner Jim Doyle, ent absoluutselt kõige kuulsam firma palgal olnud jurist on legendi staatuses USA ülemkohtu endine kohtunik Antonin Scalia, kes töötas Harvardi ülikoolis käies teise ja kolmanda kursuse vahelisel suvel Foley & Lardneris advokaadiabina.

Sobaje sai arvutiteaduse bakalaureuse- ja magistrikraadi California ülikooli (UCLA) inseneri- ja rakendusteaduste koolist. Hiljem õppis ta samas ülikoolis doktoriõppes juurat.

04.01.2018 06.01.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto